Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy felsőbb éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy felsőbb éves lány az egyetemen, hogy tudnék igazán közel kerülni hozzá?

Figyelt kérdés
egy közös kurzusról ismertem meg néha szoktunk beszélgetni de nagyrészt csak személyesen tudok vele beszélgetni mivel nem nagyon használ facebookot viszont túl furcsa olyan sokszor átmenni -hogy tudnék közel kerülni hozzá, ilyen témában nem vagyok a legbátrabb -viszont lesz egy 2 hetes nyaralás féle az említett kurzusnak köszönhetően, talán inkább ott próbálkozzak? Olyan nehéz csak ugy random oda menni
2018. máj. 29. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

"Olyan nehéz csak ugy random oda menni"


Pedig tökösnek kell lenni, máshogy nem fog menni. Gondoltál arra, hogy mi lesz akkor, hogyha erre a "2 hetes nyaralás félére" csak azért mész el, mert hátha ott lesz a lány és ő nem megy el? :D Vagy arra, hogy mi lesz, hogyha addig töketlenkedsz, amíg ő befejezi az egyetemet és utána nem látod többet?


Ha annyira tetszik és érdekel, akkor bátrabbnak kell lenned.

2018. máj. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
felsőbb éves LÁNNYAl nem kezdünk!!!
2018. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz koppanni, hagyod a fenébe az egészet! Jól van, én szóltam.
2018. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!