Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valaki néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki néhány szó után szerelmes lesz valakibe?

Figyelt kérdés
Velem eddig vagy így volt, vagy pár perc után, de sokan azt mondják, hogy ez nem így van, nagyon jól meg kell ismerni a másikat, ez nem szerelem. Vagy én vagyok őrült? Én meg úgy gondolom, villámgyorsan látszik a másikon, hogy milyen, ha annyira hozzám illik.

2018. jún. 1. 09:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy vettem észre, hogy minimum fél év kell ehhez az érzéshez. 2 szó után mibe szeretsz bele?
2018. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
29%
Jelen:)
2018. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
1, pár szóban minden benne van szerintem... Olyan tökéletes mondatot senki sem fog mondani, mint az a személy. Abból már teljesen látszik az illető lényege. Legalábbis én így érzem.
2018. jún. 1. 09:25
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
Az fellángolás, esetleg vágyakozás. Nem örült vagy, csak naiv. Majd elmúlik. Bár kívánd azt, hogy minél később. A fiatalos bohóság levetkőzése szomorú tud lenni. Már a felismerése.
2018. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
29%
Nekem még néhány szó se kellett hozzá, de reménykedtem, hogy majd közelebbről megismerve alább hagy az érzés. Vesztemre az ellenkezője történt, még jobban beleszerettem.
2018. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
93%

Inkább vonzalom van az elején. Elég intenzív és elsöprő lehet. Szerelem akkor lehet, ha valamennyire megismered és elfogadod a hibáival együtt.

Szerelem az amikor hiányzik, ha nem látod, amikor minden örömödet, bánatodat megosztod vele. Amikor kicsit magad elé helyezed, kompromisszumot kötsz az ő érdekében. Az amikor kiteszed a szívedet elé az asztalra.

2018. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
A vágyakozás, a vonzalom, a fellángolás a közelében sincs annak, hogy minden percben rá gondolsz, hiányzik, szereted, isteníted, stb. Tehát vagy őrült vagyok, vagy van ilyen szerelem is.
2018. jún. 1. 09:45
 8/38 anonim ***** válasza:
57%

szerintem nagyon romantikus vagy. Amivel nincs baj. Én egyszer azért lettem szerelmes egy fiúba, mert olyan nagyon szenvedélyesen közölte, hogy szerelmes belém.


Persze nem illettünk össze és alig tudnék felsorolni 3 dolgot, ami miatt jártunk, de az annyira romantikus volt, hogy ez lett.. :)

2018. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, utolsó, lehet, hogy nekem is ezt kéne tennem:D
2018. jún. 1. 09:47
 10/38 anonim ***** válasza:
65%

"A vágyakozás, a vonzalom, a fellángolás a közelében sincs annak, hogy minden percben rá gondolsz, hiányzik, szereted, isteníted, stb. Tehát vagy őrült vagyok, vagy van ilyen szerelem is."


Ez így hülllllllleség:) Mondom én, aki 15-20 perc alatt, tudtam, ez a lány kell nekem. Ja és ez 35 éve történt. Azóta is jó érzés átölelni:)

2018. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!