Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb fiubaratomba, nehany honapja lett vege egy komoly kapcsolatanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Először is térj észhez...nem szerelmes vagy belé, hanem biztos tetszik a külseje, és tetszik neked. Ez nem szerelem..

Másodszor: ha tetszik, akkor miért nem csinálsz valamit?

2014. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legjobb fiú barátba azért lehet szerelmes az ember. Optimális esetben nem két napja ismeri...
2014. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy vagyok, csak legjobb lány barátomba

sokat gondolkodtam a helyzeten, talán már túl sokat is.

neked kell megítélned, hogy mennyire bírnád ki nélküle, ha esetleg elmondanád neki, és elutasítana.

valamint ha nem mondanád el neki, de összejönne mással, azt hogyan bírnád.

ha gondolod írj privátot, beszélhetünk, sajna én még nem tudom mitévő legyek :( de nagyon szar!!

2014. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg erős a barátságotok, kibírja, ha nem, akkor nem kár érte. Szerintem ilyen esetekben jobb elmondani a dolgot.
2014. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!