Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt mondta, nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta, nem akar barátságnál többet, miért viselkedik mégis folyton úgy, mintha többet akarna? Nem veszi észre, hogy megszakad a szívem?

Figyelt kérdés

Szakítanék miatta a barátnőmmel (úgyis szakítófélben vagyunk, és erről tud is), igazából bármit megtennék a kedvéért. De ebbe a bizonytalanságba beleőrülök.


Ő 21L én 28F.



2018. jún. 2. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Csak addig vagy kihívás neki amíg együtt vagy a barátnőddel. Ha szakítasz, még ennyire sem fogod érdekelni.
2018. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Soha életemben nem voltam ennyire szerelmes senkibe.
2018. jún. 2. 16:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy úgy viselkedik, mint aki többet akar, vagy csak te látsz bele többet? Mert ez se mindegy.
2018. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Biztos. Egyszer már leállítottam magam ezzel a dumával, de teljesen egyértelmű dolgokat csinál. Keresi a társaságom, többször is úgy intézi (ő, nem én), hogy kettesben maradjunk. Én tiszteletben tartom, hogy egyszer azt mondta, csak barátkozni szeretne ezért nem is lépek felé, de ez így már kezd az agyamra menni.

Ahhoz túl jó embernek tartom, hogy azt gondoljam, csak játszik velem. De kezdek erre hajlani.

2018. jún. 2. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Én jártam így, szakítottam a hosszú kapcsolatommal, mert szerelmes lettem belé.

Utána persze ő csak barátkozni akart... Néhányszor lefeküdtünk, úgy éreztem szerelmes, mégis összejött mással.

Azóta is együtt vannak, a játék velem pedig azóta is folyatódik, mindez már 1 éve.

Mégis úgy érzem, hogy szeret, folyton elmondja, hogy mennyire szeret, ölelget, szeretget, puszilgat.

Gpndolom a párját is, biztos őt is szereti.

Én nem tudok rajta már kiigazodni, pedig elhiheted, hgy ő is jó ember,

2018. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Szakítanék miatta a barátnőmmel (úgyis szakítófélben vagyunk"..


Ezt nem érzed amúgy kicsit szánalmasnak és pitinek?

NE aggódj, nem prádikálni akarok, magam is beleestem hasonló helyzetbe. De a kapcsolatod qrvára nem egy 3. szenélyétől függ, ezt jobb, ha belátod..


Ha meg sz.r akkor ideje lenni lépni, 3. csajtól függetlnül. Nem is csodálom, nem egy vonzó tulajdonság, amit csinálsz.. Határozd elmagad, mit szeretnél, vagy szenvedj a 2 rossz között, de gyanítom nagy pofára esés lesz a vége, mert már msot is csak magad sz*patod az egésszel. De majd rájössz.

N

2018. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
-*prédikálni
2018. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kicsit leegyszerűsítve írtam le, mert a helyzet ennél bonyolultabb, nekem ez sok szempontból több lenne, mint egy sima szakítás. De a lényeg az ő viselkedése. Miért teszi ezt? Mit veszíthetne, ha őszinte lenne, és nem tartana bizonytalanságban?
2018. jún. 5. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:

U.I:

"Keresi a társaságom, többször is úgy intézi (ő, nem én), hogy kettesben maradjunk. Én tiszteletben tartom, hogy egyszer azt mondta, csak barátkozni szeretne ezért nem is lépek felé,"


Elég egyértelmű, hogy ha kimondta és lepattintott, akkor lepattintott.. Ugyanez van a férfiaknál is. Akinek kellenél, az nem fog lekopttatni, ilyen egyszerű.


A csaj konkrétan a szemedbe mondta, hogy csak barátkozik veled. Akkor?? Nekem is van srác ismerősöm, akinek bejöttem, de tudta, hogy párom van. Kedvelem őt, mint BARÁT, mert jól kijövünk, tudunk értelmesen dumélni, ezért nyilván szoktam is, ha úgy adódik. Ettől még messze nem leszek belé szerelmes, csak kedvelem, mint embert, de nem vonz. Nyilván a társaáságt is keresem, pont ezért. De ha konkrétan nem flörtölget veled és utalni sem utal rá, akkor ne képzelődj, mert nincs itt semmi..


Ezt jóindulatból mondom.

2018. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na pont ezek tartanak vissza attól h ismét tartós kapcsolatot vagy bármilyet akarjak...a sok jellemtelen akart gyenge ember miatt..Kíváncsi vagyok mióta vagytok szakító félbe és miért??és milyen érdekes ha egy kapcsolatban mélypont jön akkor általában mindig valamelyik félnél jön egy kedves támogató :SPersze most már az egész kapcsolat egy rakás szar ez a csaj meg fix h nem játszik veled ááá de ,hogy mert "ő egy jó ember"..viszont ha nem lennél gyenge nem is tudnának veled játszani...már rég elhajtottam volna.(persze régen én is megtapasztaltam h játszottak velem...kivéve h sosem voltam kapcsolatban mert akkor bele se mentem a játékba)De ha facér lennél is azt mondom szálj ki a játékból mert ez egy hülye játék amit nem fox az életben megnyerni,ellenben baromira meg fox sérülni...kb olyan mint mikor a kis gyerek a forró olajjal játszik.
2018. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!