Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakítottam a barátommal 6 év után, de mégis majd megszakad a szívem! Hogyan lehet ezt túlélni mindkettőnknek?

Figyelt kérdés

Már régóta húzodott a dolog. 6 éve vagyunk eggyütt, én 24 ő 35 éves. Már a kapcsolatunk kezdetén is megmondta, hogy ő komolyan gondolja. Rám építette a jövőjét, házat vett, azt újítgatta stb. Én már több, mint egy éve tudom hogy nem vele akarom leélni az életemet, már egyszer szünetet is tartottunk. Szerettem nagyon, és igazából most is szeretem, de nagyon sok minden nem működött már, és én még fiatalnak érzem magam ahoz, hogy megalkuvó kapcsolatban legyek. Sose csaltam meg, pedig több kisértés is volt, és most sincs más, de ezt már tényleg nem lehetett húzni.

Szörnyen el van keseredve, hogy már nem fog mást találni, már túl idős, meg, hogy nem néz ki jól stb. Tényleg nem egy "lányok álma típus", de nekem sose volt bajom a külsejével. Nekem is szörnyen fáj ez az egész, de tudom, hogyha visszamennék hozzá, akkor minden probléma újra kezdődne. Mégis isszonyúan fáj, és még a lelkiismeret is gyötör, hogy 6 évet elvettem tőle. Nem tudom mit tegyek, mikor fogom ezt kiheverni? Mindig sírnom kell, ha rágondolok.


2009. jún. 21. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem szakítottál vele 1 éve?
2009. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert próbáltunk még egy esélyt adni magunknak. Meg egy kicsit távkapcsolatban is voltunk, mert kimentem külföldre dolgozni. A gondok mindig akkor jöttek elő, mikor huzamosabb ideig voltunk eggyütt.
2009. jún. 21. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Megalkuvónak nevezted a kapcsolatotok,tisztában vagy vele,hogy "minden probléma újra kezdődne".Szerintem akkor nem voltál boldog vele.Bocsánat a kifejezésért,de olyan érzésed volt mintha belekényszerít egy életre szóló kapcsolatba 18 éves korod óta?Mert akkor ez megszokás volt,főleg,hogy egy éve tudod,hogy nem vele akarod leélni az életed.Ne legyen lelkiismeret furdalásod,az erőd inkább a továbblépésre használd.6 év hosszú idő,de idővel és egy új kapcsolattal(ha készen állsz rá)túllépsz rajta.Neki pedig esélye van ,hogy olyan párt talál,aki mellette kötelezi el magát.
2009. jún. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen megalkuvó, ami azt jelenti nem tökéletes. Tehát nagyon sok jó dolog volt benne, de nagyon sok minden idegesített. Ilyenkor kaptam mindig azt, hogy tökéletes kapcsolat nincs, és hogy mindig kell valamennyire alkalmazkodni a másikhoz.

Szörnyű, rengeteg minden kavarog bennem...

2009. jún. 22. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!