Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az intelligencia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az intelligencia, a benső világkép mennyire tükröződik egy adott ember szemén?

Figyelt kérdés

A ti véleményetekre vagyok kíváncsi, de lírom, hogy én, hogy tapasztaltam.

Vannak nagyon trükkös emberek, akiken látod, hogy okosak, ami igaz is, már a szemükön látod, mégis elképesztően gonoszak tudnak lenni, érzelmi intelligenciájuk kevés.


Vannak a teljesen üresfejűek, a bamba, homályos képű emberek. Férfi, nő tökmindegy, Life is the party feeling számukra minden.


És vannak akiken érzem az érzelmi intelligenciát, még akkor is ha aztán később kiderül, hogy nem épp az eszükről híresek. De jó emberek, egyszerűek és tiszta lelkűek. Szeretem ezeket az embereket.


Szeretem aztán a 4. csoportot is, akik a tiszta lélek mellé még jó beszélgetőtársak is, akiknek tényleg van rálátásuk a világra, de nem verik nagydobra.

Nem üvöltik túl a másikat.


Mit gondoltok? Ti mit tapasztaltok?


2018. jún. 2. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem is a szemén általában a kinézetén és a megjelenésén tükröződik. Bár vannak kivételek de szerintem sokat elárul valakiről a megjelenése. Itt most nyilván nem olyanra gondolok, hogy aki munkaruhában van azt meg kellene ítélni mert koszos pl a ruhája vagy ilyesmi.


Sokak szerint én leginkább az általad felsorolt csoportok közül az elsőbe tartozom, de saját belátásom szerint egyikbe se.

2018. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem csak ugy nem tükrözödik. Szerintem meg kell ismerkedni valakivel ehhez. A 4 csoport tagjai kevesen vannak!
2018. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

van ebben valami, hogy a tekintetből sok minden kivehető,

ismertem egy fiút, aki okos volt, de egyszerűen olyan szomorú szemei voltak, látszott, hogy problémái vannak :/

2018. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
A szem a lélek tükre. Közhely, de igaz. Egyetértek veled.
2018. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%

a szem sokat elárul..


de engem pl nagyon nehéz kiismerni..


naiv és buta tekintetem van holott...

2018. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2018. jún. 2. 22:54
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem is minden látható, de kifejező lehet egy tekintet, ezért számomra is fontos. Az én tekintetem beszédes. Bár felszínes ismeretségnél messzemenően következtetni nem szabad, mert nem tudod, hogy épp milyen a hangulata, lelkiállapota.
2018. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

az én tapasztalatom az,hogy az ilyesmi nem sokat jelent.

a jellem akkor ismerhető meg ha az egyénnek szélsőségesen ki kell lépnie a komfort zónájából és ezt hogyan oldja meg.

ez árulja el a jellemét.

pl volt egy haveri társaság és volt köztük egy általad bambának leírt srác,aki csak ott csöndben volt,lazult,néha nevetett.

aztán egyszer 2 kötözködő ott összeakadt valakivel és ez a bamba srác mielőtt bárki eszmélhetett volna hogy mi van,kiütötte mind a kettőt,olyan határozottsággal mintha akció filmben lett volna.

és akkor újra nézve és vizsgálva ő nem bamba volt,hanem a csapat alfája és azért volt laza,mert mindenki versenybe hozás nélkül elismerte a tekintélyét.

tehát csak és kizárólag a tettek árulkodnak az ember jelleméről.

nem a gondolatai,nem a kinézete,nem nézése csak a tettek.

ezért amiket írsz,azok inkább csak gondolatok,elképzelések arról,hogy te hogyan képzeled el az adott személyt,ami a legtöbb esetben nem fedi a valóságot.

2018. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8-as, igen ebben sok igazság van.

A tetteink árulnak el végső soron sok jelentős dolgot rólunk.

De megjegyezném, hogy a bambaságnak is többféle példája van.

Más az aki visszavonultabb, az inkább számomra zárkózott és rejtélyes.


Én azt érzem ezen csoport alatt, akik csak rihegnek röhögnek és semmi más, az életbe nem cselekednének bárkiért.

A tekintetükön is érzed szinte.

2018. jún. 2. 23:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem értem minek csoportosítani az embereket, sokféle ember van jellemben. Számomra értelmetlen csoportosítás ez. Amúgy egyénenként is az ember tekintete változik idõnként.
2018. jún. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!