Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, ha szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dávid Erdődi kérdése:

Szerintetek, ha szerelmet készülök vallani a lánynak, akit szeretek, azt az én otthonomban tegyem, vagy beszéljünk meg egy köztes helyet?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Semleges helyet keresnék, lehetőleg azért valamennyire romantikusat...
2018. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem lakáson, inkább egy parkban
2018. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha az otthonod egy kastély vagy egy luxusvilla, akkor ott.

Ha nem ezt dobta a gép, akkor válassz valami romantikusabb helyszínt, pl. egy éttermet kerthelyiséggel, vagy egy parkot, Bp.-en az esti Dunapartot stb. Semmiképpen se a kőbányai 50 nm-es panellakásodba hívd fel erre az eseményre. :D

Ha szerencséd van, utána úgyis valamelyikőtök lakásán fogtok kikötni, úgyhogy előtte azért otthon takaríts ki. :D

2018. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod el vacsizni mondjuk és ott?
2018. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a párom otthon náluk mondta el. Épp összebújtünk és beszélgettünk, mikor szerelmet vallot. Így volt számomra a legtökéletesebb. :)
2018. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy. Én mindkettőnek örülnék, csak lenne már olyan, aki mondja!
2018. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!