Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudja mit akar, egy ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja mit akar, egy ideig ne beszéljünk?!

Figyelt kérdés
A párom külföldön dolgozik,5 hónapot töltöttünk távkapcsolatban. Pár héten belül visszaköltözik Magyarországra,ám rettenetesen tart az itthoni munkahelyen lévő dolgoktól(családi cég,kritikus szülők,nagy részben ez miatt ment ki). Közölte,hogy nem tudja,mit akar a kapcsolatunkkal,mert van rá esély,hogy ha ugyanaz lesz megint,mint korábban,pakol és megy vissza. És szerinte az lenne a helyes,ha most szakítanánk míg haza sem jött,mert később jobban fog fájni..de nem tudja még és azt kérte hogy most ne beszéljünk..volt ez 3 napja..valamelyest megértem..valamelyest pedig nem..ez az időkérés már a szakítás?...5 hónapja várok rá,előtte nem sokkal jöttünk össze,tehát ez benne van a pakliban én mégis szeretem és ő is azt mondja,hogy nem arról van szó,hogy nem szeret.Jobban teszem,ha kivárom míg jelentkezik,hogy mit döntött (úgy érzem,szakítani fog mindenképpen) vagy keressem meg és szakítsak én? Felőröl ez a tudat,hogy 99%ban érzem,mi lesz mégsincs kimondva..
2017. máj. 25. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész ki vele?
2017. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle,hogy ez a lehetőség nem opció nála? Azt válaszolta,hogy senkitől nem kérné,hogy adja fel érte a felépített életét..ebből is gondolom,hogy ő már döntött..
2017. máj. 25. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked itthon milyenek a körülményeid? Van munkád, vagy tanulsz? Ha kimennél, ott lenne munkád? Beszéljétek meg, bár van egy olyan érzésem, ha szeretne, fel sem merülne benne az az opció, hogy téged itthon hagy...
2017. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem van munkám,de ebben a városhoz csak ennyi köt,egyedül élek albérletben. Korábban mikor kiment a volt barátnőjével ment ki,aztan szakítottak és azzal indokolta a válaszát,hogy miatta még egyszer ne menjen ki senki mert azt még egyszer nem..kicsit megértem az aggodalmát,mert mi többet voltunk külön tulajdonképpen,mint együtt..de nekem is az a véleményem,hogy miféle szeretet az ilyen..ráadásul mártírkodás,hiszen hiába mondom,hogy én is el tudom dönteni mitől lennék boldog..neki ezt egyedül kell megoldani szerinte..
2017. máj. 25. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a dontest o mar meghozta. Sajnos. Valahol meg tudom erteni, hiszen igazabol nem sokat voltatok egyutt, igy abszolute nem ismeritek egymast, es ha kimennel utana, akkor az tulajdonkeppen egy kenyszerosszekoltozes lenne, amire o meg nem erzi magat keszen.

Illetve ha valamiert nem mukodne (hiszen itthon nem is probaltatok egyutt elni) akkor ott lenne, hogy miatta mentel ki, es ugye nem rakhat ki csak ugy. Es akkor kinlodhattok egyutt amig valamelyikotok nem talal mas alberletet. Ami persze nem egyszeru, ha peldaul te nem dolgozol. Es az elejen nyilvan el is kell majd tartania, hiszen nem fogsz valoszinuleg azonnal munkat kapni.

Nem tudom melyik orszagrol van szo, de peldaul Franciaorszagban (ezt tudom mert itt elek) nyelvtudas nelkul kb szinte csak nem bejelentett feketemunkat talalhatsz, a minimalbernel is kevesebb fizetesert, esetleg babysitterkedest, de manapsag mar azt is nehezebb es kell hozza beszelni valamennyire a nyelvet. Ferfiaknak konnyebb, mert eleg sok fizikai interim munkat ajanlanak, de ott pl nem igazan nezik jo szemmel, ha valaki viszi a csaladot is.


Ha egyutt lennetek mar par eve, akkor mas lenne a helyzet valoszinuleg.

Igy annyi van, hogy bar valoszinuleg szeret, de az ovatossaga felulkerekedik az erzesein, vagy annyira megsem szeret, hogy bevallalja meg ezt, lesz ami lesz.

2017. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt gondolom én is. És ezt jogosnak is gondolom. Amit nem értek,hogy mire várunk most?! Szerintem is döntött. Bár nagyon rosszul esik,hiszen nem kezdtem volna vele,ha nem biztosít a hazaköltözéséről..és haza is költözik csak bizonytalan a maradásában. A kérdésem lényege is csak annyi,hogy várjam míg keres,hagyjam megnyugodni vagy pedig legyek önző és tegyek én pontot a dolog végére..mondjuk én szerettem volna ezzel addig várni míg hazajön és meglátja hogy milyen lesz egyáltalán a munka amitől fél..dehát nem vagyunk egyformák!köszi mindenkinek
2017. máj. 25. 17:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem van egy tippem hogy miert nem mondja ki.

Ugyanis amig itt van, addig lehetsz neki egy biztos pont. Aztan megint kimegy.

Most nem tudja, tartson-e talonban vagy sem.

Ne legyen igazam, de ha neked jo ez, hogy bizonytalansagban tart, hogy majd hatha, akkor huzd.

Ha nem jo, akkor tegyel pontot a vegere, igy legalabb te megadod magadnak a lehetoseget, hogy lezard.

Amugy valamiert azt tapasztaltam eddig (kozel negyven evesen lattam par dolgot) hogy altalaban az plusz loketet is adhat a pasinak, ha rajon, hogy elveszit.

Ez konkretan velem is megtortent. Egyutt voltam valakivel, minden szep es jo. Elvitt a barataihoz, bemutatott mindenkinek. Aztan egyszer csak hopp, nem tudja mit akar. Kidobott. En szenvedtem, de, aztan valahogy par napra ra derult egbol villamcsapaskent megismertem a ferjemet. Almomban nem gondoltam volna, hogy ez lehetseges. Es valahogy kb 2-3 het mulva, amikor a ferjemmel hivatalos lett a kapcsolatunk, akkor hirtelen megint elkezdett keresni, es vissza akart jonni. En meg mondtam, hogy sajnos elkesett...

2017. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) egy hetet adok a dolognak,hogy ő mondja ki,ha nem teszi lezárom én. Magamban már elkezdtem feldolgozni,hogy ez szakítás. Olyan busz után nem futunk,ami nem vesz fel..
2017. máj. 26. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!