Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nyomulás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nyomulás, ha elvárom egy kapcsolatban, hogy minden nap beszéljünk, amikor csak tudunk és chaten válaszoljunk egymás üzeneteire?

Figyelt kérdés
Én bunkóságnak és nemtörődömségnek veszem, ha valaki órákig, vagy akár 1 teljes napig nem válaszol az üzenetemre, holott online van többször is és nincs dolga, otthon pihen. Legalábbis ezt állítja. Ha mondjuk minden nap találkoznánk, akkor nem érdekelne a dolog, de csak heti 1-2x látjuk egymást. Egyébként hozzáteszem, hogy gyakrabban is lehetne. Jogosan érzem úgy, hogy nem érdeklem eléggé az illetőt?

2017. júl. 10. 09:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

F vagy L vagy?

Igen, én is úgy gondolom nem vagy elég fontos az "illető" számára.

Keress olyan valakit, akivel harmonikusabb kapcsolatot tudsz fenntartani, nem ilyen egyoldalút.

2017. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és egyébként friss kapcsolatról van szó, szerintem ilyenkor az lenne a normális, ha folyton egymással akarnánk lenni. Vagyis, én akarnék, de úgy tűnik a srác nem vevő rá.
2017. júl. 10. 09:18
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem semmi értelme egész nap egymást nyúzni minden féle messengeren, meg chaten.


Hogy a bánatba lehetne pihenni úgy, hogy valaki 6 percenként kapkodja fel a telefont és küldözgeti a GIF -eket, meg szmájlikat, nyomja a lájkokat csak hogy meg ne sértődjön a másik.


Meg azt se értem milyen okosságot lehet egész nap küldözgetni, vagy mi értelme van, főleg ha valaki pihen(ne) és semmi frenetikusan érdekes nem történik vele egész nap.


Persze ettől függetlenül könnyen lehet, hogy emellett nem is érdekled az illetőt. Főleg ha találkozni se akar amennyiszer lehetne.

2017. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Már kérdeztél erről a hétvégén is, nem? Mert elég ismerös a szitu.

Egyébként igazad van, ha amúgy sem csinál semmit, csak otthon van, akkor találkozni is lehetne többet, meg beszélni is. Most nem arról van szó hogy non stop csetelni kell, de azért mondhatni elvárható lenne több kontakt, pláne a kapcsolat elején, mikor dúl a szerelem. Következésképp nála tuti nem dúl, ha ennyire tojik a fejedre.

Beszélj vele, vagy keress mást. Gelesleges húzni az időt egy ilyen langyos hugyra ami már az elején is az.

2017. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 kérdés, hogy mennyire lehet valaki szerelmes, ha már az is megerőltető neki, hogy visszaírjon chaten. Főleg úgy, hogy lassan 1 hete nem láttuk egymást. Na mindegy, igazából én már meggyőztem magamat arról, hogy szerintem nem vagyok elég fontos neki :D Legalábbis én ennél sokkal több figyelemre vágyok. Amúgy #4 még nem írtam ki erről kérdést, de köszi a hasznos választ.
2017. júl. 10. 09:30
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Nagy a szabadságvágya. Nem illetek össze. Ilyen egyszerű.
2017. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Engem idegesítene ez a viselkedés. Hagyjon nekem a lány szabad teret. Nem érek rá állandóan. De ez még nem azt jelenti, hogy nem érdekkel a lány, vagy nem szeretem, csak egyszerűen élni is szeretnék. Ha épp ráérek, és beszélgetni szeretnék, úgyis visszaírok, és belemegyek a hosszas beszélgetésbe. Szóval semmiképp nem bunkóság, hanem inkább az a bunkóság, ha te ezt tőle ennyire elvárod.
2017. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Bár, ha otthon van végig és semmit se csinál, akkor tényleg nemtörődömség...
2017. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Akkor végül is részedről eldőlt a dolog.


Velem sem lenne szerencséd, mert ha valamit csinálok, dolgozok, vezetek, tárgyalok, valakivel beszélgetek, edzek, vagy pihenek hát nem fogom böködni egész nap a chatet, csak egyszer egyszer naponta, vagy ha tényleg van valami megbeszélnivaló.


Annyi a különbség, hogy élőben viszont találkoznék amikor csak lehet.

2017. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 nekem is van életem, rendszeresen edzek, vannak barátaim, tanulok, most keresek nyári munkát is stb. Nemis várom el, hogy munka közben keressen, vagy mikor mondjuk a barátaival van. De az, hogy nem láttam a párom 1 hete, és akkor is inkább otthon lustizok egyedül, minthogy vele legyek...és még visszaírni is b*szok neki...hát nekem ez nem kapcsolat.
2017. júl. 10. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!