Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek olyan lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek olyan lányokkal, akik kirándulni szeretnek?

Figyelt kérdés

Próbáltam már túratársas oldalakat, regisztráltam ott, találkoztam is onnan egy lánnyal, de ő inkább csak párkapcsolatot keresett, nem túratársat. Amikor kiderült, hogy nem illünk össze (nekem ő nem volt teljesen szimpatikus), akkor már nem is igazán akart velem eljönni kirándulni a továbbiakban (pedig barátként elmentem volna vele szívesen kirándulni). Fb csoportokat is próbáltam, amik túratársaknak van, de egyszerűen nem jött össze, csak egy lány jelentkezett, aki valamiért mégsem akart túrázni.


A lányokat ennyire nem érdekli ez a szép "sport"? :) Nem kell, hogy természetőrült legyen, sőt... inkább a normális keretek közt szeresse a természetet. Egyedül olyan rossz, pasikkal nem nagyon szeretek menni, meg az is szerintem egy jó kis lehetőség, hogy szép helyen kirándulva ismerkedjen az ember. :) Valakinek valami ötlete még? Csináljak Facebook eseményt? Szervezzek túrát? Én max. 3-4 fős túrát szeretnék, de inkább kettesben. Olyan rossz egyedül itthon poshadni :(.


25/F (és igen, ebben a korosztályban olyan hihetetlen érdektelenség mutatkozik a kirándulások felé! 50 éves emberek olyan nagy lelkesedéssel mennek kirándulni, sokszor még öregebb nénik is :D Komolyan, hová tűntek a fiatalok az élet ezen részéből is?)



2016. júl. 20. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én imádok túrázni, kirándulni. Tavasszal teljesítettem a Matt túlélőtúrát.

21L

2016. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erdőben.
2016. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Uh, én is imádok túrázni férfiként. Szerintem szervezz egy esemény facen, és közöld nagybetűkkel, hogy a részt venni kívánok közül 4 embert kiválasztasz görgetéssel véletlenszerűen, akik mehetnek veled. Ez a legtisztább. Bár érdekes, hogy turatars.com/hu-n nem találtál rajta kívül mást.
2016. júl. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesítménytúrákon. Ott alapból sokan vannak, és tudsz is ismerkedni.
2016. júl. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha turatars.com nem vált be... (Ahova tényleg túrázni szeretők regelnek..) akkor passz.

Jár kirándulni és ismerkedj az erdőben.

Csatlakozz másokhoz, stb.

2016. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!