Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segített már valakin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segített már valakin?

Figyelt kérdés
Segített már pszichologus, párkapcsolati tanácsadó olyan férfin aki betegesen féltékeny volt, terrorizálta lelkileg és odáig fajult, hogy megütötte a párját?
2018. jún. 5. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hat aki nem ismeri del magaban a fonoszt abbol nem lehet kiuzni a demont. Tehat segitteni csak azon lehet aki akarja is.. gyenge idegrendszer az betegseg ..
2018. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
57%

Akkor olvasd el csak a hozzászólásom, ha nő vagy:


Nem fog megváltozni. Nem szabad adnod neki még egy esélyt. Azt a férfit, aki képes megütni a párját, azonnal ott kell hagyni. Eddig sem szabadott volna eljutni.

A beteges féltékenységnél le kell lépni.

A terrorizálásnál nem csak le kell lépni, hanem meg is kell szakítani minden kapcsolatot vele.

Tetlegességnél pedig az előző és utána feljelenteni vagy helyre rakatni egy-két kedves ismerőssel.

2018. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik no egy ferfit ut meg duhbol az sem jobb .
2018. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
#2: ezek mondjuk fordítva is igazak...
2018. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Más téma,de nekem más párkapcsolati dologban segìtett. Jártam jártam hozzá és jött egy kisebb "csoda".

2essel ellenkeznék,az önbizalomhiány(nálam ismerkedéstől félelem,ott féltékenység) igenis gyógyìtható.

2018. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
94%

Az önbizalomhiány lehet gyógyítható, de az agresszió...tényleg van olyan ember a földön, aki ezzel akar hazardírozni, hogy "na most már hátha nem üt meg többet, hisz orvoshoz jár"?



Illetve a fordított eset sem fogadható el, ott is el kell hagyni a bolond nőt. Ennek ellenkezőjét nem is állítottam. Azért emeltem ki, hogy csak akkor olvassa el, ha ő a női fél a kapcsolatban, hisz ha ő a fazon, akinek az orvosi segítség kell, akkor nem feltétlenül segít rajta az, hogy én nem hiszek a gyógyulásában és még azt is ajánlgatom, hogy fel kéne jelenteni.

Nincs kedvem Neander-völgyiekkel vitázni.

2018. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!