Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha a barátom alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a barátom alacsonyabb nálam?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást, és boldogok vagyunk együtt. Mégis kíváncsi lennék, hogy erről mások mit gondolhatnak. Esetleg furcsa? Ez persze nem befolyásol semmit, csak szimplán érdekel. L/17

2018. jún. 9. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Az a lényeg, hogy ti szeretitek egymást.
2018. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

"Mégis kíváncsi lennék, hogy erről mások mit gondolhatnak."


Ha szereted, akkor egyáltalán nem érdekel mások véleménye. Nem mondom, hogy nem szereted, csak azt mondom, hogy ne foglalkozz másokkal!

2018. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, engem sosem zavart, és nem is fog mert szeretem. Mások nézőpontjára lennék kíváncsi, mivel sokszor hallom vissza, hogy azt pletykálják, hogy mennyire gáz stb. És szerintem elég szomorú, hogy ilyen felszínesek az emberek. Az érdekelne, hogy velem van-e a baj, vagy csak a körülöttem lévők idióták.
2018. jún. 9. 11:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Te is tudod a választ. Tedd a szívedre a kezedet és légy őszinte. Azt nem kérdeznéd meg, hogy gáz-e a barna haj, ugye? Pontosan tudod mit gondolnak az emberek és mivel még tini vagy ezért sokkal jobban idomulsz a tömeghez, de mivel tudod hogy ez rossz ezért gyorsan kijelented, hogy ááááááá ez téged aztán SEMMIBEN nem befolyásol. Egy teljesen értelmetlen kérdés kiírásához mindenesetre elég volt. Az igazság az, hogy bizonytalan vagy, ami ennyi idősen egyáltalán nem szokatlan. A kijelentésed, hogy nem befolyásol semmiben kb. annyira igaz, mint hogy a milliárdos politikus a nép gyermeke és a nép akarata szól az ő ajkán. Te csak ezt szeretnéd elhitetni magaddal, mert téged is nyugtalanít a dolog.

Szóval tudod te a választ, nem ezért jöttél ide, hanem a saját érzéseid miatt.

2018. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Számodra gáz, különben nem írtad volna ki a kérdést.
2018. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez neked gaz, mert amugy nem kerdezned. Nekem is gaz lenne, de ha normalis es mar jartok, szerintem ezert kar lenne eldobni egy kapcsokatot. De ha szakitasz vele...ne legy paraszt, es ne mondd meg h emiatt.
2018. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Sok ilyen pár van ők sem tartják gáznak.

De persze mindenhol akad felszínes és buta ember is. A kapcsolatotokkal foglalkozz ne az idiótákkal.

2018. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Biku is alacsonyabb nálam, és senkit nem érdekel:D De ha meg mégis , foglalkozzanak a saját dolgukkal, törődjenek azzal! :D
2018. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*mondjuk pl olyannal nem járnék aki nagyon sokkal alacsonyabb nálam. de köztünk kb 2 centi van. De végülis szeretitek egymást, és az lényeg. Szóval nemtom. :)
2018. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*de gáznak semmi esetre sem gáz; az is relatív, hogy kinek mennyire sok az a sok, ha sok centi van közöttük; de a szerelem viszont egy belső érzés, és tök édes, ha bimbózik két ember között.
2018. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!