Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elitélni valakit mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitélni valakit mert a szakmája a leg ősibb szakma, mielőtt megismernéd, balgaság, nem de bár?

Figyelt kérdés

Megismertem egy örömlányt, és szerelmes lettem a mivoltjába.

Nem szexeltünk még, majd fogunk, de a lényeg, nem minden rossz lány, rossz lány, storyzgathatnék még, de fáradt vagyok.



2018. jún. 9. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Én nem ítélem el, de nem hiszem, hogy párkapcsolat szempontjából össze tudnék jönni vele.
2018. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy o, hogy nez rad? Ha jol tudom, ha megerzik a dolgot tobbe nem vallalnak..zaklatas, bantalmazas vegett.
2018. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok vele, mint az első. Nem ítélem el, de összejönni nem tudnék olyannal, akinek az a munkája, hogy másokkal szexel.
2018. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

helyesen: nemdebár



helyesen: elítélni



engem jobban zavarna, hogy szar a helyesírásod, mint hogy qurva vagy.

2018. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Rólad is sokat elárul, hogy egy agyonhasznált, retkes fertőtanya maradt mint csaj :D

Életed utolsó lehetősége, ne szalaszd el!

2018. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Mióta szakma az, hogy szétteszed a lábad?
2018. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Aki örömlány, azt csak szolgáltatásként tudnám elképzelni, minden más jellegű dolog ki van zárva.
2018. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha szerelmet akarna nem ezzel keresné a kenyerét van aki paraszt és van aki nagyon nagyon kedves de csak egy félórás meló vagy neki, ne gondold túl
2018. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Szó sincs arról, hogy ez a legősibb szakma lenne. Nemcsak azért, mert az őskorban matriarchátus volt, hanem azért is, mert amikor az angolszász fehér gyarmatosítók úgynevezett primitív (legalábbis általuk annak tartott) törzsi társadalmakba betették a lábukat, ott nemcsak hogy nem volt prostitúció, de a bennszülöttek először még magát a koncepciót sem értették (hogy ti. a szexuális tevékenység csereáru lehet).
2018. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
köszönjük Dr. Robert Langdon történelemprofesszornak, hogy a kérdés lényegére koncentrált
2018. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!