Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előnyben az egyetemisták?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnyben az egyetemisták? Fiúk, mi a véleményetek azokról a lányokról, akik így gondolkoznak?

Figyelt kérdés

Nagy prioritással bír náluk az, hogy egy fiú tanul-e felsőoktatásban (egyetem, főiskola) és mit, illetve mik a céljai ilyen téren az életben. Fontos neki az intelligencia és előnyt élvez egy különleges tehetséget igénylő karon tanuló fiú. (Orvosi, jog, építész, mérnök, stb.)

Természetesen azért, mert valaki egyetemen tanul, nem biztos, hogy intelligens és ne menjünk bele abba a témába, hogy szakmával is ugyanannyit ér az ember (ami persze részben igaz, de sok dolog függvénye).

Tehát a kérdés adott.



2013. okt. 5. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
51%
Az a véleményem hogy a sok felsőoktatásban eltöltött év alatt beszűkült a látásmódjuk.
2013. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
100%
Le leszel felszínesezve. De nem általam.
2013. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 A kérdező kommentje:

2. mivel itt csak egy fontos dolgot emeltem ki a sok közül, így az a felszínes, aki ez alapján lefelszínesez (de jó kis szó:D)

de értem mire gondolsz, sekélyes emberek ellen nincs vakcina

2013. okt. 5. 21:42
 4/106 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit provokatívnak érzem a kérdést. Jó magam is egyetemet végzett ember vagyok, de én egész más területeken végeztem. És rohadt sokat kellett nekem is tanulnom a diplomámért, de nem ebben mérem az emberségemet. Ismerek szobafestőt is aki remek szakember és kitűnő családapa.
2013. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 anonim ***** válasza:
46%
Azt, hogy túl igényes vagy. Ez meg azt jelenti, hogy a zsák a foltját. De hogy egyetemi végzetségű is megértse: nem jönnék össze ilyen nővel.
2013. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 anonim ***** válasza:
53%
Joghallgató lányként nekem fontos, hogy egy srác inteligens legyen. Bocsásson meg a világ, hogy olyan sráccal akarok összejönni akinek céljai vannak és nem Én akarom Őt eltartani :D
2013. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:
78%
az Intelligenciát nem egyetemen osztogatják és nem a diplomához jár .....
2013. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 A kérdező kommentje:

6. köszönöm! :) én is erre gondolok..

és mint említettem, egyáltalán nem elhanyagolandó valakinek az embersége és értékei, de itt most csak kiragadtam egy általam fontosnak tartott dolgot, ugyanis úgy látom sok olyan férfi van, aki céltalanul tengődik, nem tudja mit kezdjen magával.. ilyenre pedig nincs szükségem, főleg, hogy én nőként tudom, mit akarok

2013. okt. 5. 21:46
 9/106 anonim ***** válasza:
74%
Kedves #6. Most a felsőfokú képzésről beszélünk, és nem az intelligenciáról.
2013. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/106 anonim ***** válasza:
Na jó, most beégtem, kicsit jobban is elolvashattam volna a kérdést! :D
2013. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!