Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről? Régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Régi szerelem felbukkanása.

Figyelt kérdés

Szóval 3 évvel ezelőtt, ami azért hosszú idő, megismertem egy lányt. Iszonyatosan beleszerettem.

Emlékszem, az ágya közvetlenül az ablak alatt volt, de egy gigantikus ablak alatt. És amikor enyhe időben, vagy hűs nyári estén sarokig kitárta, folyton úgy éreztem, csövezek a szabadban.

Nagyon hosszú haja volt, rá tudott ülni. Szinte folyton befonva hordta, egy vagy két copfba. Csak akkor volt kiengedve, ha jól akart kinézni valami eseményen.

Nyáron alig lehetett elérni, folyton utazott. Vonattal, repülővel, mindenkihez, mindenhova.

Imádtam, hogy olyan vicces volt és cuki. Ráadásul eszes is volt, és nagyon szép.

Aztán 2 éve szétmentünk, mert külföldre ment. Azt mondta, nem akar távkapcsolatot. Pedig én akartam volna. De azt mondta, ha majd visszajön és nincs senkije, meg nekem se, ki tudja, lehet hogy még együtt leszünk.

Tegnap ücsörögtem a rakparton egy padon. Elhúzott előttem egy motor, amin ketten ültek. Megnéztem a hátul ülő lányt. Derékig ért a haja, lobogott a szélben. Jónak tűnt a teste, bár csak a farmer volt az a rész, ahol nem fedte el a motorosruha. És lefékeztek a pirosnál. Aztán legnagyobb meglepetésemre integetett. Bambán visszaintettem.

Eltelt bő öt perc, és visszajött a motor az utasaival. A lány leszállt hátulról, és odajött. Amikor levette a bukóját...

Ő volt az. Rövidebb lett a haja, de így is hosszú volt. Az arca szebb lett. Nem tudtam, hogy már nincs külföldön. Beszéltünk, és megkérdeztem, a bátyja a másik tag? Mert tudtam, van egy bátyja. Nem, mondta, a barátja.


Szerintetek barát barátról van szó, vagy a pasija? Szerintetek ha nem szólt hónapokkal ezelőtt mikor hazajött, nem akar tőlem mégsem semmit? És ha az a pasija volt, azért kezdett inkább más itteni férfival ismerkedni, kapcsolatba, mert velem nem akarta folytatni? Vagy csak nem akart évek távlatából bezavarni? Annyi kérdésem lenne.


2018. jún. 9. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Minden kerdesedre a valasz.

Nem akar toled semmit.

Ennyi.

Tudom szar...de ilyen szar igazsagtalan az elet.

2018. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért lehet neki több input volt a két év alatt.

De! Miért nem tőle kérdezted meg, hogy ki az a pasi? Léteznek már közösségi oldalak is, esetleg ott is megérdeklődheted. De most komolyan itt kérdezel? Mégis mit vársz?

2018. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Írj egy regényt a történetből, aztán majd alakulnak az események, és választ kapsz minden kérdésedre...
2018. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!