Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bemutassam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bemutassam a szüleimnek a barátomat 1 hét után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy a testvérem a jövőhéten fog ballagni általános suliból. Én pedig szeretném, hogyha a barátom is ott lenne, a ballagáson. Akkor lennénk együtt 1 hete és 3 napja. A szüleim tudják, hogy van egy párom. Nem lenne korai a bemutatás?

18/L



2018. jún. 8. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha tudnak róla miért lenne baj? Szerintem ha tudják és nem ellenzik őt, abszolút pozitív dolog a párod bemutatása. Én pl jobban örülnék ha kezdetektől fogva ismerném a lányom barátait és párját is.
2018. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég korai. Inkább randizgassatok még hogy jobban megismerjétek egymást. Bár te tudod, te döntésed.
2018. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szar élmény lenne ha szakítasz vele fél év után viszont ott vigyorog a képeken
2018. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt amúgy soha nem fogom megérteni miért állnak így ehhez az emberek. Ha rajta van egy képen rajta van. Az ex is egy emlék, az már más kérdés, hogy pozitív vagy negatív. Én választottam magamnak, én döntöttem így az életem egy részéről.. Amúgy meg lehet kérni, hogy ezen ne legyen rajta.
2018. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai. Plusz hagynod kéne, hogy a tesód legyen az attrakció, nem a barátod.
2018. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bemutathatod, családi rendezvényre viszont ne rángasd el. Még te sem ismered rendesen, semmi keresnivalója ilyen helyeken.
2018. jún. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szubudáj Bagatur válasza:
Nagyon korai, bár a szüleid szempontjából biztos pozitív lenne. A másik oldalról nézve, viszont a barátod helyében én biztos menekülőre fognám.
2018. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

10 napos kapcsolat?


Kérdezd meg Fatert mit szólna.

2018. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!