Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az valoban szegyen lenne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az valoban szegyen lenne hogy mindig minden ugy van ahogy azt a baratnom akarja ö a fonok es nekem ez meg tetszik is?

Figyelt kérdés
mert a hugom szerint egy elettelen csicska vagyok akibol sose lesz normalis ember.

2017. febr. 23. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Neked jo igy? Akkor semmi gond.
2017. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
A hugod olyasmibe üti bele az orrát amihez semmi köze! Ne hagyd hogy bárki beleszóljon a kapcsolatodba, ha te jól érzed magad benne. Nekem is állandóan a család osztotta a tanácsokat, és majdnem elveszítettem a szerelmem miattuk. Még jó, hogy időben rájöttem, hogy kívülről okoskodóknak nem mindig van igaza. Azóta csodálatos a kapcsolatom. Szóval: ne hagyd, és hárítsd az ilyen beszólásokat, mondd a húgodnak, hogy NE adjon tanácsot!!
2017. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne terjeszd és akkor rendben lesz.


Amúgy benned is lehetnek még változások. Én is voltam már olyan mint te, aztán utólag a pofámról égett már a bőr visszagondolva, hogy milyen ember voltam egyszer korábban. Lehet benned is lesz majd ilyen változás

2017. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van aki ilyen kis simulékony és szüksége van az irányításra. Ez amúgy sok férfinak, köztük nekem is vonzó dolog. A páromban is szeretem, hogy többnyire enyém az utolsó szó. (mondjuk többnyire azért van igazam, mert érveléssel alá is tudom támasztani, nem csak azért, mert farkam is van - ilyen csak néha van) :D


Szóval ez egy vonzó tulajdonság tud lenni, ha a férfi irányítóbb típus. És ilyenkor jön az, hogy az önérzetesebb, feminista beállítottságú nőknek meg nyílik a bicska a zsebükben, mert nem bírják felfogni, hogy nem mindenki olyan, mint ők. Valószínűleg a hugicáddal is ez a helyzet. De elárulom neked, hogy sokkal könnyebb dolgod van egy párkapcsolatban, mint neki lesz. Miért? Mert Ő folyton hatalmi harcokat fog folytatni a párjával, ami lassan megöli a kapcsolatot...


26/F

2017. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4# A kerdezo a ferfi, tehat a no az iranyito fel a kapcsolatukban.
2017. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ha az OTTHONI dolgokban a nő akarata érvényesül. Prózaian egyszerű oka van: lakásból ő csinál otthont. És ebbe aztán az égadta senkinek semmi belevau joga nincs. Mindenkinek jobb, ha otthon anya az úr, feltéve persze, ha ehhez megvan a kellő esze és szíve...


De azért a gerincedet ne dobd a kukába. Amikor valóban rád van szükség, akkor azért állj meg a lábaidon.

2017. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hű, tényleg, teljesen félreolvastam. Na az már elég gáz valóban. :D
2017. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miert is? :)
2017. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!