Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok túl ragaszkodó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl ragaszkodó vagy ez alapból normális ha valaki szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy állandóan hiányzik a barátom, van mikor jobban kezdem hiányolni, de az attól is függ milyen a hangulatom meg mikor láttam utoljára.

Tegnap egy fél napot töltöttem vele, ma egy kevés időt, de annak ellenére hogy tegnap láttam, kicsit hiányzik. Vagyis egyszerre érzem azt, hogy elvagyok nélküle, meg van amivel lekössem magam, ugyanakkor mégis hiányzik kicsit pedig a héten többször is láttam.


Ha például egy hét múlva hiányozna az más,de normális szerelmes embernél hogy hiányzik már másnap? Vagy én vagyok túl ragaszkodó?

Nem mindig van ez így de előfordult már párszor.


Egy ideig elterelem a figyelmem de ha beszélek vele kicsit többet, akkor érzem ezt.


2018. jún. 15. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális
2018. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Utoljára ilyen érzéseim valaki iránt 19-20 évesen voltak, ezért magamból kiindulva arra gondolok, hogy ilyen (állandóan hiányzós, rá gondolós) módon főleg kamasz fejű emberek képesek szerelmesek lenni.


26/F

2018. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem gondolok rá állandóan, az egyáltalán nem igaz. Ma egész nap mással voltam elfoglalva, szinte egészen reggeltől csak azóta jut eszembe jobban hogy megláttam.

Ha nem láttam volna meg akkor nem nagyon foglalkoztatna.


Szóval amúgy az hozza ki belőlem ha meglátom.

2018. jún. 15. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már 31 vagyok és közel 3 éve leszünk együtt a párommal, de nekem is sokszor hiányzik, pedig sokat vagyunk együtt. Amíg nem ezen agonizálsz egész nap, csak éppen eszedbejut valamiről és hiányzik, az teljesen természetes dolog.
2018. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jún. 16. 00:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon sokat vagyunk egyutt a parommal, szinte minden nap talalkozunk, minden hetveget egyutt toltunk, es megis hianyzik mindig, mikor nincs velem. :) 20/L
2018. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!