Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nem akarok beégni a közös ismerősök előtt. De az egyik hozzátartozója a lánynak, igaz kissé ittas állapotban azt mondta, hogy tetszek a lánynak. És kerdezgette tőlem, hogy tetszik-e nekem az a lány stb stb...



Ez az előzménye: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


2018. jún. 17. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szerencsétlenkedj már, hanem hívd el randira, bakker! Ekkora balfék nincs a világon, tudod, hogy tetszel neki, erre bambán írogatod az ostobábbnál ostobább kérdéseket ahelyett, hogy megigazítanád a tökeidet és végre férfiként próbálnál viselkedni!
2018. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy részeg ember szavára nem igazán van mit adni😀😀😀


És amúgy jelöljem vissza? Ti vissza jelölnétek?

2018. jún. 17. 19:11
 3/4 A kérdező kommentje:
A másik. Hogy hívja el randira, ha még egy szót nem is beszéltünk? Írtam, hogy még a nevét sem tudtam
2018. jún. 17. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor utoljára: vagy hívd el vagy ne. Nem kell túlcifrázni, csak írj neki és hívd el!
2018. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!