Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy ismerősöm, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy ismerősöm, de mint kiderült, neki én hülye okok miatt nem. Szerintetek ebből még van visszaút?

Figyelt kérdés

Szóval pl. nekem van benn póthajam, mert ritka, béna lenne amúgy a hajam, így viszont szép és dús. Ezt amúgy sosem titkoltam, és mondta tegnap, hogy amúgy ez számára fura, hogy egy idegen ember haja van rajtam. És nem tudja elképzelni, hogy rajta pl. más ember haja legyen.

Aztán egyszer hallottam egy bárban, ahol sokan voltunk, beszélgettünk, hogy a haverjaival és azok barátnőivel miről dumálnak. Én épp másokkal beszélgetem, de fél füllel hallottam, hogy mondja, nem szereti a nagy melleket a nőn. Ez iszonyatosan bántott, mert én kifejezetten nagy mellű lány vagyok. És ezt eddig úgy tekintettem, mint az egyik nagyszerű csábítási eszközömet. Erre most tudtam meg, hogy na ja, nem rossz, de pont aki kellene, azt meg éppen ellenkezőleg: taszítja a mellbőségem.

Meg ezen a két dolgon kívül is vannak ijesztő jelek, amik arra utalnak, hogy nem vagyok a zsánere... Nem tudom már, hogy keltsem fel az érdeklődését. Nem csak tetszik, már rég bele is szerettem. De nem foglalkozik velem. De nem akarom elfelejteni, mást keresni. Annyi férfika van a világon, de nagyon ritkán találok olyat, aki ennyire megfog. Ő ilyen. Még küzdeni akarok érte, mert megéri.


2018. jún. 18. 02:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd a fenébe max egyszer lefekudne veled,pasinak ne csussz térden morzsáért, annyit nem érnek h rongynak éretd mafad és a saját testedet megutáld.. Majd jon aki értekel önmagadért. Ennyi.
2018. jún. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

71%, tudod te mi az a szerelem?

Rég lehetett már benne részed...

Legalább másoktól ne akard elvenni az életet, ha már neked nem jött össze...

2018. jún. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Már megint te szenvedsz, férfika😁

Fogadd el, nem jössz be neki. Valaki vagy tetszik, vagy nem. Te neki nem, ennyi. A barátnőd valószínű jobban bejön neki.

És tuti nem csak a hajaddal, melleddel van baja, az egész stílusod irritáló lehet. Amíg egy férfit férfikának nevezel, ne csodálkozz.

Múltkor már kaptál ezért hideget-meleget, nem veszed észre mégsem magad, hogy nevetséges vagy.

2018. jún. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

egyik haverommal beszéltük hogy mennyire jól néznek ki a nagymellű csajok, ennek ellenére mindketten odavagyunk egy lányért akinek semmi melle nincs szinte. Vagy például én imádom a vöröshajú lányokat ennek ellenére barna meg fekete hajú barátnőim voltak.

Amiket írtál még nem kizáró okok.

Milyen a kapcsolatotok, sokat beszélgettek, szokott keresni?

2018. jún. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Nekem se tetszel. Most akkor belém szerettél? Hagyjuk már.

31/f

2018. jún. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Na és mekkora az a nagy mell? Csak kíváncsiságból kérdem.


Egy ilyen gerinctelen alakot ne sajnálj, aki annyit se mondani, bocs, nem vagy a zsánerem.

Ha nagy mell alatt minimum D kosarat értesz, afelől megnyugtatlak, hogy akármikor találsz másik pasit, aki megőrül ezért és le fogja szarni, hogy póthajad van, vagy sem, ha amúgy szimpatikus vagy neki. Mondjuk kis mellel is találnál olyat, akinek tetszel.

2018. jún. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

6 hagyjuk már, hogy gerinctelen alak lenne :D

Akkor az a tobbszáz nő is az aki az itteni szűz férfiakat visszautasította már? :D

2018. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A mellméret teljesen lényegtelen. Ha nagy melled van, ha kicsi, mindig lesz olyan, akinek pont az tetszik, vagy pont az nem. Ugyanúgy, ahogy valakinek a kék szem jön be, másnak a barna, valakinek a nagy fenék a zsánere, másnak a kicsi. Épp ezért ne legyél abban a tévképzetben, hogy a magy mellekkel bármivel is előrébb vagy.


Fogadd el, hogy nem tetszel neki. Ez van, keress mást.

2018. jún. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem kellene foglalkoznod vele. Ebből lesznek a félrenézések és a megcsalások, hogy olyannal jön össze az ember, aki távol áll az ideáljától. Sosem tartottam ezt jó ötletnek, olyan érzés, mintha a szamár is jó lenne. A barátomnak pl én vagyok az, jó nyilván van rajtam kívül más is, akinek ilyesmi a haja, szemszíne, alakja, de ugye itt jön képbe pluszba a belső tulajdonság. Jó érzés, hogy valaki ragaszkodik hozzám kívül-belül és imád. Szerintem ne erőltesd, mert vele sose juthatnál el ide, ha teljesen más az ideálja.
2018. jún. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Az ideál vagy zsáner egy dolog. Ha jó a személyiséged akkor van esélyed. Belsőt kell villantani.

Én is lehúztam 13 évet egy olyan férfi mellett akinek abszolút nem jöttem be az elején.

2018. jún. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!