Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két ismerősöm a téma, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ismerősöm a téma, akik együtt járnak. Szerintetek hogyhogy ez a férfi ezzel a nővel jött össze? És milyen lehet igazából ez a dolog, mi van a háttérben?

Figyelt kérdés

Van egy férfiismerősöm, aki egy nagyon vonzó ember. 27 éves, de az alábbi még 24-25 éves kora körül történt.

Sok nőnek, köztük nekem is, nagyon bejött. De sosem volt komoly kapcsolata. Volt hogy úgy tűnt, összejön egy-egy lánnyal, de mire hivatalossá vált volna, már vége is lett. Még szexre is egy csomó lány kínálkozott fel neki, de egy kézen meg lehet számolni, hánnyal feküdt le. Nagyon sokan (magam is) pályáztak rá, hogy a barátnőjévé váljanak. Egyébként azt hiszem ez a férfi a nőcsábászok ellentéte, mert sosem volt egy csajozógép. Azt tudom hogy mindig is keresett párt, de ő tényleg társkeresést folytatott, egy lányt szeretett volna végre, aki igazi társa lehet, nem kalandokat, meg hódításokat.

Aztán elkezdett terjedni a pletyka, hogy van valakije. Idővel kiderült, igen, azon év szeptemberében, interneten megismert egy lányt, akivel beszélgetni, majd találkozgatni kezdtek.

Hát, azóta is együtt vannak. Én ezt elfogadom minden további nélkül, semmi közöm a dologhoz, tudom. :) Még örülök is neki, mert rendben van a lány, boldognak tűnnek, meg aztán, azt hiszem túl sok dráma lenne, ha a "nyomuló" nőismerősei közül jött volna össze az egyikkel. X_x

Azért sok nőn látom, eszi a fene a barátnője miatt. :D Ők azok, akik nem tudják elfogadni, és még mindig pályáznak a posztjára.

De. Ne akadjatok ki, de azért egy kicsit furcsa is közben a dolog. Alapvetően egész jól néz ki a lány. Elég magas és elég vékony, az arca szép, igazából így külsőre cukinak, aranyosnak lehetne nevezni, de belsőre is. De azért vannak dolgok... Pl. az öltözködése fura néha. Pl. túlméretezett pulóverekben láttam a legtöbbször amikor láttam, olyanokban, amilyenekben én max otthon mutatkoznék. Meg a haját kétféleképpen hordja, kiengedve, vagy egy szimpla fonatban. Olyankor a babahajai kétoldalt szanaszét állnak a feje körül, és fura látvány. Meg volt egy-két fura dolog időközben, ami többeknek nem tetszett, amit ez a lány csinált. Mindegyik eset másféle dolog volt, leginkább olyan dolgok, amikor faragatlanul viselkedett, nem azt mondanám hogy bunkón, de minden illemet nélkülözve, kissé gyerekes helytelenséggel. Szóval igencsak csiszolatlan, pedig 22 éves.

És nem értem, ha ez a férfi körül volt véve szép, formás, nőies, intelligens nőkkel, hogyhogy végül egy olyan idegen mellett kötött ki, aki elöl lapos, kissé túl kényelmes megjelenésű, fejben pedig éretlen, nem is kicsit. (Nem azt mondom hogy nem intelligens, abból amit tudok róla, okosnak tűnik.) De azért a viselkedésproblémái nem vetnek rá jó fényt, meg ezek az irritálóan nőietlen ruhadarabok (de nem minden ruhája ilyen, pl. nadrágból normális skinny fazonú farmert hord).

Amúgy az egyértelmű, hogy ezek a megnyilvánulási a barátjának se tetszettek, gondolom négyszemközt meg is mondta, de előttünk inkább megvédte mindig. Még ha a legjobb barátja tett is megjegyzést, közölte hogy pont ő ne osszon tanácsot, mikor az ő barátnője... (A legjobb haverjának a barátnője iszonyat problémás, nagyon egyedi eset. :D)


2016. dec. 20. 03:00
1 2
 1/11 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%

Szerelem.


(Nem mindenki van oda a mellekért, engem se nagyon izgat. Van aki kifejezetten szereti a "nőietlenebben" öltözködő lányokat. Van akinek tetszenek ezek a kis "defektek". Egyik ismerősömnek a kancsal lányok (is) jönnek be. Ízlések és pofonok.)

2016. dec. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Annak a srácnak bejön hogy a csaj nagyszájú, meg nem foglalkozik annyit a külsejével mint a mai fiatalság többsége (irritálóak is a túl csicsázott ribik), ez a csaj egyszerűen nem tömeggyártmány, divatmajom, ő tényleg egyedi... Jha és nálad ez szimpla féltékenység... Törődj bele bogaram, sose lesz a tiéd a srác, mert neki normális nő kell
2016. dec. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A srácot nyilván nem a külső érdekli.
2016. dec. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És most mi a kérdés?:D ebből semmi más nem derült ki a számomra, csak az h fel nem robbansz az irigységtől, ezért nagyítóval keresel minden hibát a csajon amit felróhatsz neki. Hála istennek h ilyen is van, a srácnak helyén lehet az értékrendje, és nem felszínes. Ugye milyen tré érzés h az a kis 'faragatlan,nőietlen,lapos "csajszi tud valamit, amit Te, és a többi "szép, formás, nőies, intelligens nők" nem..:D
2016. dec. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha fanfiction-t írnál az életükről.
2016. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként is csak pislogok...

Nem lehet, hogy pont az tetszik a srácnak a barátnőjében, hogy nem próbál meg tökéletes lenni, hanem egyszerűen csak felvállalja magát és magasról tesz mások véleményére? Mert az ilyen görcsös megfelelési kényszeres emberek (akik ilyeneken rugóznak, hogy hogy áll a babahajuk) nagyon fárasztóak ám egy kapcsolatban...

Elárulom, egy kapcsolatban az ember sokkal "kiábrándítóbb" körülmények között is látja a párját, mint a kívülállók, pl. reggel kócosan, gyűrödten, pizsamában, betegen, stb. Ez a kapcsolat lényege, hogy a párom mindenképpen a párom, a kisebb-nagyobb hibáival EGYÜTT fogadom el és nem akarok rajta SEMMIT megváltoztatni.

Ami pedig a viselkedést illeti: te is elismered, hogy nem volt bunkó. Lehet, hogy a pasi értékrendjében ez bohókásnak, kedvesnek tűnik, és pont ezt szereti a lányban.


Te a saját megfelelési kényszeres értékrended alapján ítélsz meg másokat, pedig sokkal jobban járnál, ha inkább tanulnál tőlük egy kis lazaságot, elengedést, mert ezek sokkal hasznosabb tulajdonságok egy kapcsolatban, mint a görcsös tökéletességi kényszer.

2016. dec. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is irigy vagy es csak a hibakat keresed a csajban.Most ugyan mar,neha bő pulcsit vesz meg babahaja kicsit szetalll...Te jo eg! Mi az,naplot vezetsz rola,meg kepeit vizsgalgatod kozossegi oldalon. Neked van itt mentalis problemad inkabb. Am el tudom kepzelni,hogy a csaj szep, csak te hordassz ossze rola mindenfelet a fejedbe.
2016. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Kerdésed,hogy mi lehet ennek hátterében?

Te vagy meg az irigysegedből fakadó mindenfele rosszindulat:)

2016. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Irigység nagy'betegség.
2016. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Beteg allllat vagy :D igy megfigyelted? Es semmi jobb dolgod!? Miert csinalod ezt? Ne ezekkel a fostalicska sz#r emberekkel es a nyonorult eletukkel torodj, hanem a sajatoddal :D sz#rd le a nyominger k#vat meg a gyikfej palijat :D
2016. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!