Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ahhoz, hogy jó párt válasszunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy jó párt válasszunk szerintetek a szívre vagy az eszünkre jobb hallgatni?

Figyelt kérdés
Ha mindkettő mást sugall,ti mire hallgattatok?

2018. jún. 19. 00:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
@20: Nálad a pont.
2018. jún. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Mind a kettő szükséges ahhoz, hogy jó kapcsolatod legyen.


Az ember se csak külsőből áll, hanem belsővel is rendelkezik. A kettő elválaszthatatlan egymástól.

2018. jún. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, de nehéz esetekben mostmár próbálok az eszemre hallgatni. Volt, hogy megégtem amiért a szívem után mentem, emiatt próbálok reálisabb lenni, de meg kell valljam nehéz néha.
2018. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 WheneverYouWant ***** válasza:

Ez a saját döntésed kell hogy legyen... van egy pár love film amik pont erről szólnak hogy a szegény csórót vegye el akibe egyébként szerelmes vagy gondolkozzon az eszével és mennyen hozzá egy anyagi jólétben élő férfihoz...

Ezek a filmek álltalában arról szólnak hogy ha nem a szerelmet választod akkor megbánod... de meg lehet bánni egy ferrári vezetése közben is...

2018. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy meg kell találni az arany középutat. Eddig amikor a szívem és az eszem teljesen mást sugallt, vagy abból ha csak a szívemre esetleg csak az eszemre hallgattam még nem sült ki semmi jó.
2018. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Mindkettőre.

Először a szívre,majd ahogy egyre jobban megismeritek egymást és jönnek az egyre komolyabb próbatételek fokozatosan a kapcsolat mélyülésével belép a racionalitás,kiegyensúlyozva a hosszútávú párkapcsolat lehetőségének egyoldalú,kizárólag érzelmi alapú megítélését.

2018. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha ellentétes a szív és az ész, akkor inkább az észre. De normális esetben mindkettő ugyanazt mondja. Ha olyan helyzetben vagy, hogy van két jelölt, az egyiket szíved, másikat eszed szerint választanád, akkor hagyd őket a csudába, legyél egyedül egy ideig, mert úgyis jön olyan, aki szíved, eszed szerint is hozzád passzol.
2018. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok és hoztam már pár sorsdöntő lépést az életemben. De valahogy mindig azokkal tudtam békében továbbélni, amit a szívem diktált, akár az eszem ellenére is. És ezt nem csak szerelemre értem. Pl. hogy melyik kiskutyát válasszam egy alomból, az eszem ezt mondta, a szívem azt, egy kényszerítő körülmény miatt végül megharcoltam és lemondtam róla, az eszemre hallgattam és azt mondtam, hogy nem Ő lesz az én kutyám, de valami közbejött, ami miatt mégis az enyém lett és Ő lett életem kutyája, már 14,5 éve. És vannak döntéseim, amit az eszemmel hoztam pl. a szerelemben és egész életemben bánkódok miattuk, holott valószínűleg újra ugyanúgy döntenék. De az olyan fájdalmas lépés volt, hogy azóta sokkal merészebben szoktam a szívemre hallgatni. Bár épp most megint elszalasztottam valakit a szívem ellenére, mert túl sokat agyaltam rajta:( Ő volt A FÉRFI az életemben, mintha egyszercsak találkoznál valakivel, akire 40 évet vártál, de elszalasztottam, mert...sejtitek, hogy nemvolt független se ő, se én...
2018. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!