Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ki lehet mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki lehet mondani?

Figyelt kérdés

Már 3 hete együtt vagyunk a barátnőmmel. Nagyon szeretem, mindent megadnék neki. Már volt szájra puszi, kézen fogás, ölelkezést stb. Most nyáron elmegy egy hosszabb útra. Körülbelül 3 hétre. Előtte még egyszer találkozunk. Szerintetek kimondjam, hogy "szeretlek"? Mármint mielőtt elmegy. Nem tudom mikor kell ezt kimondani, de én teljes szívemből szeretem. Szóval szerintetek érdemes kimondani, vagy várjak még vele?


19/F 18/L



2018. jún. 20. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos nem mondanám! Iszonyat korai


N

2018. jún. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem mindenképpen mond neki, azzal egy jó energiát adsz a számára az útra, és tudni fogja, hogy várja itt valaki aki mindíg ott ledz neki. :)
2018. jún. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell kimondani amikor érzed. Se előbb se később.
2018. jún. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt érzed és mikor kiakarod mondani izgatott vagy akkor mond meg neki :)
2018. jún. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem korai. Amúgy az a mondat, hogy "Már volt szájra puszi, kézen fogás, ölelkezést stb." azt jelenti, hogy igazából még nem is csókolóztatok, vagy mi? :D Mert egyrészt akkor végképp korai, másrészt érdekelne, hogy 18 évesen miért haladtok ennyire lassan. (Ez nem feltétlen bántás, csak tényleg kíváncsi vagyok, mert én ennyi idősen 3 hét után már le is feküdtem az akkori barátommal.)
2018. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen. Meg teknikailah nem volt olyan hivatalos csok.

Egyresz amiatt haladunk lassan, mert csak hetvegen tudunk talalkozni. Masreszt meg en se szeretek elkapkodni a dolgokat, es o is. Kicsit zarkozottabb szemelyisegek vagyunk, igy nekunk kenyelmesebb. :)

Jah es pluszba az elso baratnom, neki meg en vagyok az elso fiuja. :)

2018. jún. 20. 09:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ki mondanám... Jobb, ha tudja, legalább lesz ideje feldolgozni, és gondolkodni😀
2018. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval : Én BIZTOSAN....
2018. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
MÁR három hete együtt vagytok? Azt a biboldó hétszentségit! Ez áám a nagy pályafutás.
2018. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!