Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor "nagyon szerelmesek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor "nagyon szerelmesek" vagytok, az kihat az alvásotokra?

Figyelt kérdés

Van, hogy felkelek az éjszaka közepén és (amellett, hogy rögtön ő jut az eszembe, mint minden felkelésnél/lefekvésnél), egesz egyszerűen hatalmas boldogságot érzek, de ami furcsa, az az, hogy tök kipihentnek érzem magam (pl. lefekszem 11-kor és hajnal 3-kor, 4 óra alvás után is) és egyáltalán nem tudok visszaaludni egy ideig.


Érdekelne, mások is tapasztaltak-e már ilyet.


Szerintem ennek a kipihentség érzéshez köze van a hormonokhoz (mondják is, hogy a szerelem olyan mint a drog, és ugye a drogtól is éber lesz az ember).


Szerintebb ez legtöbbször a kapcsolat elején mutatkozik. Lényegében az a "rózsaszín köd" fázis.



2018. jún. 21. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Így éreztem pár hónapig ahogy te, de mivel rossz vége lett most már úgy szoktam kelni, hogy a mai egy újabb szar nap lesz.
2018. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ó, kösz a bíztatást.. :D

Viccet félretéve, azért hidd el, lesz ez még jobb is. Tudom, hogy ezt nehéz elhinni, de így lesz!

2018. jún. 21. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de köszi. Én mondjuk már letettem az ilyenekről és elfogadtam a valóságot.
2018. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó az alvokám. Ha szerelmes vagyok ha nem. Annyi a különbség, hogy mosolygok álmomban.
2018. jún. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!