Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Foglaltak vagyunk de szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglaltak vagyunk de szerelmes lettem - van esély?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit, akibe szerelmes lettem és én is tetszem neki. Nekem viszont 10 éve van párom, de már nem az igazi, valószínűleg szakítás lesz belőle. Ő már megcsalt engem, de mindent megbocsájtottam neki mert első kapcsolatom... De most azt érzem ebbe a másik férfiba lettem szerelmes... Kerülgettük egymást, de nem volt semmi. Aztán neki lett barátnője pár hónapig, majd szakítottak és akkor már rám nyomult, bevallotta hogy nagyon bejövő neki, de ellenálltam, nem akartam csalfa lenni. Aztán csak történt egy majdnem csók, de utána nem jelentkezett. Majd újra összejött a barátnőjével. De meg akarta csalni velem, újra meg akart csókolni. Azóta semmi, de nagyon szenvedek én is. Nem tudom mit kéne tennem, mert most úgy néz ki jól elvannak. Ő tudja hogy az én kapcsolatom nem jó. Van esély szerintetek? Úgy érzem kerül....
2018. jún. 22. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak vonzó számodra, újdonság erejével hat rád. Esély van és ilyenkor az ember édesebbnek látja az újat, de képzeld el vele milyen lesz 10 év után...akkor is ilyen édes lesz. Ha nem jó a kapcsolatod szerintem mérlegelni kellene, hogy van-e kedved javítani rajta,ha nincs szakíts, és várd meg amíg ő is szakít akkor valószínű komolyan gondolja. Ismerd meg és képzeld el vele magad 10 év múlva.
2018. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Neked van egy sz..r kapcsolatod, amiből már rég ki kellett volna lépned, plusz megcsalt a párod

Ő meg egy gerinctelen f..reg, aki képes megcsalni a párját.


Cseberből vederbe. Gratulálok!

Hasonló a két eset, miért nem tanulsz a saját hibádból könyörgöm?

2018. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már 1,5 éve tart ez, nem hiszem hogy fellángolás.
2018. jún. 22. 11:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért az erős hogy gerinctelen freg lenne... Én is közel voltam a megcsaláshoz, mégsem vagyok egy velejéig romlott ember, azért nem ugyan az mintha valaki minden nap máshoz járna...
2018. jún. 22. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Szakíts a barátoddal, de ne a másik férfi miatt. Ha nem jó vele, nem kell mellette maradnod, mert az első.

Hagyd el és ha jön más, élvezd ki.

2018. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szakítani fogunk ígyis úgyis. De most nem ez a kérdés.
2018. jún. 22. 12:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem jön ilyen kérdés sosem férfitől, csak nőtől? :O
2018. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakitani kelett volna már.
2018. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!