Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha kijelentette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kijelentette, hogy kollégaval nem kezd, de mégis küldi a jeleket, mások szerint is bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van kialakuloban egy kapcsolata, a többiek szerint nagyon döcög. Lathatoan bejövünk egymásnak, de mar mondta, kollégaval nem akar kezdeni. Ettől függetlenül kérdezgetett az eddigi no ugyeimrol, sokat néz, feltünően sokat érint meg, fura megjegyzéseket tesz stb. Érdemes nyitni felé? Ha igen, hogyan?
2018. jún. 23. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Jaj, ne legyél gyerek.

A nőkre nem véletlenül mondják, hogy a csak a szájuk jár :)

Ez tipikus példája ennek.

2018. jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ìgy jàrtam én is. Addig voltam jó, amíg ki nem alakult a kapcsolata. Majd jött a mentegetőzés, hogy ő nem is úgy gondolta, meg mindent tettét, mondatàt félreértettem.
2018. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Lépj a tettek mezejére, hívd el randizni! Különben soha nem derül ki, hogy mit akar valójában.
2018. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Csak álmodozol róla, hogy bejössz neki 10-en évesen én is ilyen voltam :)

A kollégák meg csak szopatnak, mert látják teszetosza vagy és kell a bátorítás, vagy eleve csak poénból csinálják és rajtad röhög a fél banda!


"kijelentette, hogy kollégaval nem kezd" díszcsomagolásban tálalt elutasítás jelentése, nem vagy elég jó nekem, kopjál le!

2018. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Igazi ferfi. Nem a not magat nezi, hanem azt, hogy mennyi az esely ra, hogy ebbol dugas is lesz, megeri-e belefeccolni az energiat?

Gratulalok fiam, buszke lehetsz magadra...

2018. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most a kérdésben hol van szó a dugásról?
2018. jún. 23. 10:10
 7/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
34%

Hagyd békén szegény csókát. Házi nyúlra nem lövünk, mert abból jó nem sül ki. Ő ki is jelentette, hogy "kollégával nem kezd". Hiába tetszel neki, ez egy abszolút logikus döntés. Tessék tiszteletben tartani.


Avagy mondj fel, keress másik melóhelyet és hajrá.

2018. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Csak hülyít. Ha látszik egy nőn, hogy tetszel neki, akkor nem tetszel neki. Ha valóban tetszenél neki, akkor minden erejével titkolná, vagy olyan "jeleket" küldene, amiket rajta kívül senki nem vesz észre.
2018. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, hogyan nyiss felé, de sanszos, hogy pofára fogsz esni magalázóan és fájdalmasan. Én is így jártam.

Nagyon tetszik egy kedves kolléganőm és úgy éreztem, hogy én sem vagyok neki közömbös. Én is az ilyen jelzések miatt gondoltam, hogy sokat nézett mosolyogva a szemembe, megérintett finoman, amit mas férfiakkal nemnis csinált.

Aztán felbátorodva a jelektől megpróbáltam kihívni. De nem ért rá. Aztán még ötször 3 héten keresztül. Valami indok volt, amit zavarban mondott, de közben meg állandóan láttam másokkal kirohangálni.

Szóval gondold meg.

2018. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mondjak fel? Inkább kirúgatom, de csak a kettőnk érdekében. :-)
2018. jún. 23. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!