Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egyik bnőm elég szabados...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik bnőm elég szabados életet élt, párja mégis el akarja venni (nem ő az első). Ő kijelentette, hogy nem akar soha házasságot. Anyagilag független, élettárs belefér + gyerek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Több ilyen csajt ismerek. Az sem hatja meg őket, ha a pasi leribancozza. Az anyagi függetlenség vezetett idáig? Azt mondja, őt nem zavarja, ha ribancnak nevezik, de akkor se házasodik.

2012. jún. 22. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
ő dolga.
2012. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
97%
...és attól függetlenül, hogy leribancozza, figyeld meg, hogy sokkal inkább fog futni utána, mintha elvenné, és beültetné a tisztaszobába...
2012. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
90%

Szerintünk az ő életére vágysz.

Ezen kivül minek szól a kérdés, mire vársz választ?

2012. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
52%
Minden tiszteletem a hölgyé!A mai világban sajnos a házasság intézménye annyira degradált,hogy nagyon alaposan el kell gondolkodni rajta.Sajnos egyre nagyobb százalékban mennek tönkre,és az ezzel járó herce hurca,megviseli mind a házastásakat mind a gyerekeket.Szerintem egy sima élettársi kapcsolat nagyobb bíztonságot nyújt és ha válással is végződik legalább anyagilag nem fog annyira fájni.
2012. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem az ő dolga.

Én házasságpárti vagyok, ez meg az én dolgom.

Mindenki törődjön a saját életével.

2012. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: sajnos igazad van. Nem irigykedem rá, de picit gáz, hogy az ilyenek után még jobban futnak. Nem a mindent bevállaló "ribancokra" gondolok, hanem akik nehezen kötelezik el magukat.
2012. jún. 22. 16:03
 7/65 A kérdező kommentje:
Ám meg ő *** elég sok mindenkivel, mégis sok srác el akarja kötelezni magát mellette. Hogy is van ez? Elég fura nekem.
2012. jún. 22. 16:06
 8/65 anonim ***** válasza:
95%
De nyugtass meg minket hogy ő a barátnőd, mag abban is hogy nem vagy irigy. Ha még kétszer leirod én elhiszem.
2012. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
89%

Természetes, hogy egy felnőtt nőnek több partnere volt; egy felnőtt férfinak ugyancsak. "R..banc", mint olyan, nem létezik - vagy ha igen, akkor mindkét nemben.

Az illető hölgy döntését pedig megértem. Nem az adminisztratív, hanem az érzelmi/tartalmi kötelék a lényeg.

2012. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
red4me: Ha legbelül picikét irigy is vagyok, az az én dolgom. :) A kérdés attól még fennáll! Ott a sok rendes csaj, akik nem is csúnyák, mégis otthagyják őket az ilyenekért (és még elvenni is az ilyeneket akarják). Az biztos, hogy a barátnőm, az én személyes életemre vonatkozóan semmit sem jelent a dolog. De neki ezzel a lazasággal minden olyan könnyen megy. Ő készen kapná azt, amiért sok nő kitörné kezét-lábát, és még csak nem is kell neki.
2012. jún. 22. 18:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!