Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek hogyan sikerült feldolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogyan sikerült feldolgoznotok, hogy bődületesen megbántottátok azt, akit mindennél jobban szerettek, és? ⬇

Figyelt kérdés

Megingott a bizalma bennetek, akármennyire is szeretett, megtört benne valami, ami miatt nincs esély a korrigálásra.


Attól tartok, nem fogok hozzá hasonló embert találni, annyira, de annyira szeretem méf mindig és sajnálon azt, ahogy alakult az egész.


2018. jún. 24. 19:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem csináltam ilyet. Lehet, hogy manapság csodaként hangzik, de ha valakit szeretek, nem viselkedek vele seggként. És tádám: Nincs ilyen problémám.
2018. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Én a másik oldalról tudok nyilatkozni.


Túl nagyot csalódtam benne, túl nagy csalódást okozott az illető, minden bizalmamat belefektettem, és mindennél mindenkinél fontosabb volt nekem.


De...olyat tett és mondott ami után többé nem álltam vele szóba, nem tudtam volna úgy ránézni mint előtte.

És igazából nem vitte túlzásba sem azt, hogy megbocsássak esetleg. Túl mély lett a seb. Kicsit nyálasan hangzik tudom :)

Lassan mindketten túlléptünk szerintem.

2018. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1: ez igaz, de senki sem tökéletes.

2: mit tett és mondott? Hány évesek vagytok?

2018. jún. 24. 19:20
 4/22 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Azt itt nem részletezném.

egyébként 29-32 évesek voltunk, ennek már több mint 1 éve.

2018. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

En nem megcsaltam,hazudtam vagy valami, csak a rossz viselkedesem miatt ment tonkre a kapcsolat.

Neha meg most is eszembe jut,mi lett volna,ha normalisan viselkedek akkor,pedig mar 4 eve.

De tanultam belole, sokat orlodtem, nagyon sokat..

Maskor nem igy csinalnam.

2018. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát, én hülyén viselkedtem valakivel, pedig nem vagyok olyan alapból, csak valamiért ezt hozta ki belőlem, és most kerül. Bocsánatot kértem, és próbálom kiengesztelni, eddig nem sok sikerrel. Szóval kapott még egy utolsó üzenetet ennek kapcsán, és én lezártam, nem próbálkozok többet, rá bízom, hogy mit dönt, talán az idő segít. De nehéz. Nem voltunk együtt, nem régóta ismerem, nem is akartam ismerkedni, csak úgy jött, de alakulhatott volna jobban is kettőnk között, én hülye meg elszúrtam már az elején. Pedig ő pont olyan, amilyen társat leginkább el tudok képzelni magam mellé, eleve nehéz találnom valakit, mert nem illek bele a tucat képbe, ő is hasonló. Hát, mindegy, majd eldől idővel, hogy mi lesz.
2018. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Volt ilyen,szörnyű érzés. De jelenleg a másik oldalról tudok én is nyilatkozni. Megbántatott sokadszorra is és eltört bennem valami.
2018. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7: leírod röviden privátban?
2018. jún. 24. 19:36
 9/22 anonim ***** válasza:
Leírni? Túl kicsi a világ,nem merem :)
2018. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Két rossz között választhattam, vagy a szívét töröm össze vagy az életet. Ebben az esetben nincs más opció, mint azt választani amiből előbb fel lehet állni, ha egy élet munkája, az állása kollégái barátai fordulnak el tőle azt egy szerelem nem teszi helyre. Nő meg van még rajtam kívül.

2018. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!