Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, mit gondoltok arrol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mit gondoltok arrol, mikor a baratnotok sir, mert megbantottatok? Azt, hogy hisztis, vagy gyenge?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy fájdalmat éreznék amiért ilyet tettem vele.
2014. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy valaki megbántotta, ezért sír... nincs ebben semmi rossz. Inkább próbálnám megvigasztalni, mintsem ilyen következtetéseket levonni.
2014. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

azt, hogy egy bunkó fax vagyok és miért bántom azt akit szeretek...a mondat első fele igaz általában a nőknél, mármint ha miattam sír ez az érzés fog el...még azoknál elfog sajnos akik buta libák és maguk miatt sírnak...de ha közöm van hozzá akkor is bánt a dolog, mert szerintem egy lánynak csak örömében szabad sírnia...


21F

2014. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha minden összezördülésnél elsírja magát, akkor azt gondolom, hogy túlérzékeny, és baromi nehéz lesz a továbbiakban. Egyébként meg azt, hogy ha idáig eljutottunk, akkor valamit baromi rosszul csináltunk. Bocsánatot kérek, és megpróbálom helyre hozni.
2014. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Erdekes, hogy nemelyikotok itt 21 evesen mennyire eretten gondolkozik, mig a baratom 30 folott van.

Utolsonak: nem vagyok eg siros fajta, masodjara fordult elo, de az elsonel beteg voltam, igy sokkal erzekenyebb.

2014. júl. 21. 12:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen leülnék vele megbeszélni, akár jogosan bántottam meg, akár nem, és ott lennék mellette, ugye ezt jelenti a jóban-rosszban elve. 24/F
2014. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

"Erdekes, hogy nemelyikotok itt 21 evesen mennyire eretten gondolkozik, mig a baratom 30 folott van."


Nem-nem, ebből nem kell azért ekkora igazságokat leszűrni! Szerintem egy csomó 21 évesre - többek között ennyi iős koromban, annak idején magamra is - igaz, hogy mondják, amit a tanult értékrend alapján helyesnek vélnek, de arról gőzük sincs, hogy adott helyzetben hogyan viselkednének!

2014. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
#7: Pedig vannak valóban érett emberek, akik tudják alkamazni ezt a "tudásukat" :)
2014. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy nincsenek :).
2014. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!