Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, van lelkifurdalásotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van lelkifurdalásotok jelenleg egy nő iránt, akit megbántottatok, akár akaratlanul is, de lelki fájdalmat okoztatok neki? mit éreztek ennek kapcsán?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha nagyon szeretem azt a nőt és nem volt jogos amit tettem, nem lett volna szabad akkor igen, akkor félek, hogy megutál vagy szóba sem áll velem hosszú hosszú ideig, vagy legrosszabb esetben örökre.
2017. júl. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Megbántani igen van ilyen, de ennek nagyon nyomós oknak kell lennie nálam. Ha egy lány állandóan csak az élet saras oldalát tudja bemutatni nekem, akkor én előbb utóbb elviszem arra a pontra a beszélgetést, illetve a kapcsolatomat az illetővel, hogy az ne folytatódhasson. Persze először mindig megpróbálom átformálni én magam az egész helyzetet, és nem egyetlen beszélgetésből csinálom ezt, de ha nem megy akkor elválnak útjaink.


Ilyenkor úgy érzem, hogy helyes döntést hoztam, mivel nem voltunk egy hullámhosszon, neki se lett volna jó, nekem se, így kár erőltetni az ilyet. Ha rendes velem egy lány, vicces, okos, stb ilyenek az okés nem bántom meg, ha véletlenül mégis, akkor elnézést kérek tőle, illetve megbeszélem vele a dolgot, ha problémás az is okés, csak ne legyen kezelhetetlen és legyen nyitott. Ne próbálja beállítani magát úgy, mintha ő lenne a világ reménytelensége.

2017. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát volt egy nem párkapcsolatom amit ugye bármikor megszakíthattam így volt megbeszélve és sajnos meg is tettem

kicsit bántott a dolog, hogy vége kellett vetnem neki, mert nem éreztem szabadnak magamat, holott nem volt párkapcsolatom és tudom, hogy a lányt bántotta ez a dolog

2017. júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy van , es telyesen mashogy beszelek vele mert nem tudom hogy gyulol e erte!
2017. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik exbarátnőmmel sokat veszekedtünk a kapcsolat alatt. Néha jogos néha kevésbé jogos dolgokat mondtam neki. Sajnos akkoriban elég nehéz szakasza volt az életemnek, családi tragédia és munkahelyi problémák miatt, én pedig elég ingerült voltam. Exbaratnőm kicsit félénk, de nagyon jószívű és türelmes lány volt, így általában szegény csak csendben tűrte a kirohanásaimat. A vitatkozásokból végül szakítás lett, ettől függetlenül nem váltunk el haraggal. Miatta volt sokáig bűntudatom. De utólag megbeszéltük és mivel rendeződött az életem így már sokkal nyugodtabb is vagyok, így most barátságban vagyunk, már 4 éve. Emberileg barátilag nagyon közel állunk egymáshoz.
2017. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!