Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen a szerelemben? Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Az élet minden egyéb területén szerencsém van(anyagi helyzet,tanulmányi eredmények stb.), de a szerelemben baromi szerencsétlen vagyok. Állítólag jól nézek ki, és be is jövök több lánynak is, de ha igazán belezúgok valakibe, az sosem teljesülhet be. Eddig 4 olyan lánnyal találkoztam ,akik az igazi szerelmet kiváltották belőlem, de egyikük sem viszonozta, legalábbis mind foglalt volt, és azóta is együtt vannak a barátjukkal. Nem értem, mivel érdemeltem ki, hogy mindig reménytelenül legyek szerelmes. Most is épp egy ilyen lányért vagyok oda, már pár hónapja ismerem, és ahogy egyre jobban megismertem, úgy szerettem belé, és most tudtam meg, hogy már több éve boldog kapcsolatban él. Annyira fáj ez az egész, Az persze segít, h minden más jól megy, és le tudom foglalni magam, de szerelmi téren egy 0 vagyok, és akármilyen aranyéletem van, boldogtalan vagyok, belül nagyon szenvedek, a külvilág felé viszont sosem mutatom ki. Vajon lesz valaha nekem is szerencsém? Annyira vágyom már rá, hogy egy lánnyal szeressük egymást, de valahogy nem akar eljönni ez a pillanat. 24/F

2016. márc. 13. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szokás szerint rettenetesen rossz a megközelítés. Alapjaiban vagy nagyon eltévedve.
2016. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2016. márc. 13. 11:21
 3/9 VirágésBence ***** válasza:
72%
Az élet egy nagy tanulópálya. Valószínűleg azért keveredsz újra és újra ilyen szituációkba, mert rosszul kezeled vagy mert nem tanulsz belőle.
2016. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De hogy érted, hogy rosszul kezelem? Nem is rajtam múlik a dolog, hanem egész egyszerűen minden lány akibe eddig beleszerettem párban van.
2016. márc. 13. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak véletlenül történt meg veled ilyen sokszor. Talán jobban kötődsz érzelmileg már az elején és ezért visel meg ennyire. Jó hallani, hogy vannak ilyen fiúk, lehet, hogy a többiek nem lennének ennyire elkeseredve. Amúgy velem is pont ugyanez van, minden nagyon jó az életemben de a párkapcsolatok terén nagyon-nagyon szerencsétlen voltam, csak én lány vagyok :))
2016. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
majd lesz szerencséd nem kell sürgetni N
2016. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az eddgigiek nem voltak az igaziak számodra, csak azt gondoltak mivel rád nézett az ártatlan szemecskéjével meg a csinos testével bájolgott. Azt hitted ez a nagy szerelem,pedig nem.

Nem tudom h a mastani az-e vagy sem. De sztem ugyis meg fogod találni, biztos vagyok benne csak nem szabad akarnod. Mert ugysem akkor fog jöönni,hanem amikor tökre nem fogsz rá számítani hidd el. Emiatt ne legyen rossz kedved.

Ha vannak barátaid járj el velük,mondjuk lehetőleg olyannal aki szingli és nincs rá esély h beleszeress a párjába. :D

Esetleg hátha lesz olyan nő a környezetedben aki bemutatna a barátnőjének.

2016. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg önmagadban nem érzed jól magad és nem vagy képes önmagad szeretni, amíg nem találod meg a belső békéd, soha nem fogsz ideális partnert találni, csak ideiglenes "tünet"csökkentőt maximum. A boldogság belülről jön, a partner csak ráadás. Fejleszd az E.Q.-dat. :)
2016. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a fiúkkal vagyok így. Lányok is lehetnek viszonzatlanul szerelmesek...
2023. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!