Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is ennyire szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ennyire szerencsétlen a szerelemben? Hogyan zárhatnán ki az életemből?

Figyelt kérdés

Mindig viszonzatlanul voltam szerelmes, amióta csak élek. A lányok/nők nem tudnak rám férfiként tekinteni, teljesen elnéznek mellettem. Azt kívánom, hogy bárcsak ne lennének érzéseim, akkor nem fájna ez az egész helyzet. Mindenütt boldog párokat látok, ilyenkor mindig sírhatnékom támad. Vagy ha netán egy társaságban vagyok és mondjuk két fiú-egy lány felállásban megy a beszélgetés, a lány sosem figyel rám. :( Várom a tanácsokat, hogy hogyan zárjam ki a szerelmet az életemből...ami amúgy az egyik legszebb dolog lenne a világon...lenne. Kérlek, ne gyertek olyan válaszokkal, hogy majd lesz párom egyszer, mert ez nettó hazugság. Köszi a(z értelmes) válaszokat!


20/F


2016. aug. 9. 09:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*zárhatnám
2016. aug. 9. 09:58
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

látszik rajtad hogy ZAVAR téged más szerelmi kapcsolata, boldogsága...


ez a baj, hogy látszik, és meglátszik.... tuti hogy rádnéznek a nők és egy önbizalomhiányos, manánakvaló, defektes embert éreznek benned, aki tán nem is tudja megfelelően kezelni a lányok közeledését, nem képes uralni a saját indulatait, az is lehet hogy önsajnáltatod magad mint itt is


nagyon egyszerű a megoldás, ne legyen elsődleges nálad ez a téma, de ne is másodlagos.... például dolgozz valamit, nézz munkából hazamenet sorozatokat, játssz számítógépes játékokat, vagy csak tét nélkül ismerkedj emberekkel


ja és az önbecsülésed is nulla

2016. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha a célod a sértegetés volt, nem jött össze. Jól tudom, hogy nulla az önbecsülésem. A kérdés pedig nem önsajnálatból született meg. Van hobbim, de az sem tudja elterelni a figyelmem erről az egészről.
2016. aug. 9. 10:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi ebbe a sértegetés, te szerencsétlen?


akkor úgy fogalmaztam volna, hogy "mit akarsz te szerencsétlen, még itt sajnáltatod magad és defektes vagy, nem csoda hogy rád se néznek"


De a válaszodban is látszik hogy támadsz egyből, ők is hozzádszólnak és rúgnád le mindegyik fejét, mi?

2016. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi ez a hangnem, ember? Te is mentális problémákkal küzdesz, jobban, mint én....
2016. aug. 9. 10:17
 6/12 A kérdező kommentje:
És még az ilyenek szólnak meg engem... :D :D :D Bújj el, srác. Esetleg értelmes, nem támadó jellegű válaszokat kaphatnék valakitől?
2016. aug. 9. 10:20
 7/12 anonim ***** válasza:

ilyen kérdésre értelmes választ vársz? :)

leírod, hogy te menekülnél a probléma elől, hogy akarsz te így boldog lenni? futhatsz futhatsz, majd ha egyszer szembenézel a problémával, akkor rájössz, hogy hülyeség volt futni...de életed végéig menekülhetsz, ha neked jobb :)

de valószínűleg csak változtatnod kéne magadon és akkor egyből jobb lenne minden...


Én is voltam hasonló hangulatban, mondjuk én soha nem voltam olyan, hogy más boldogsága zavart volna, vagy sírhatnékom lett volna...lehet belül te is tudod amit én tudtam...ha teszel a boldogságodért, akkor elérheted!


23F

2016. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

vigyázz, még a kis hacker feltöri a gyk fiókod mert fáj neki az igazság :)


de az is lehet, hogy megtalál téged, és leengedi a biciklid kerekét.... kitudja

2016. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hacker...haha. Nem vagyok az, nem konyítok az informatikához. Te komolyan ilyen élettelen vagy, hogy csak trollkodni jársz ide? :D :D :D Amúgy meg a témához kapcsolódóan, nem értem, hogy honnan veszitek, hogy zavar a másik boldogsága, egy betűvel nem írtam olyat. Csak annyit írtam, hogy sírhatnékom támad. Ha zavarna, pocskondiáznám őket. Olvassatok figyelmesebben.
2016. aug. 9. 10:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért ne add fel, 19 éves koromig én is azt gondoltam, hogy lehetetlen, hogy legyen egy aranyos barátnőm, de aztán mégis lett, 9 hónapig voltunk együtt :)

Mondjuk most ismét kicsit hullámvölgyben vagyok az ismerkedéssel, de nem szabad feladni :) Meg én is tudom milyen az érzés, hogy mindenki milyen boldog a párjával, meg mindenkinek milyen jól összejön minden, csak nekem.

2016. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!