Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen párkapcsolatról, illetve ti lennétek egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A lány 15 éves, a fiú 24.
2018. jún. 26. 23:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

pont mint a 48 éve házas szüleim..


csak ők 32f és 23n voltak..


jó? :) jóhogy jó

2018. jún. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Én nem lennék. A lány beleegyezési korhatár alatt van. Ha ellen fordul akkor a bíróság le is csukathat.
2018. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos nem, túl fiatal a lány.
2018. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ebben a korban azért még jóval többet számít 9 év különbség, mint egy 23 éves nő és egy 32 éves férfi között.
2018. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

15 évesen párkapcsolat?! Normális vagy?!

Ez a buckalakók körében divat, de hát ők nem is az eszükről híresek...

Nem, nem lennék ilyen kapcsolatban, mert normális családban nőttem fel, és nem neveltek idióta gyerekprostinak a szuleim.

2018. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%

Párkapcsolatban én sem lennék ilyen fiatal lánnyal, de simán megdugnám, pedig bőven elmúltam 24.

A hőzöngő nők meg a képmutató férfiak pedig nem érdekelnek ilyen tekintetben. Annyira bírom amikor nap közben is néhány még nálam is idősebb férfi kollégám adja a szentet, hogy ő ugyan nem, túl fiatal, stb..., közben meg folyik a nyála amikor minishortban mászkálnak el mellette az utcán.

2018. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Nem olyan gáz, mint ahogy itt sokan beállítják. Egy érettebb gondolkodású lány és egy korához képest kicsit éretlen srác között lazán működhet a dolog. Volt ilyen felállású ismerősöm, házasság és gyerek lett a vége. Azóta is boldogok.
2018. jún. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha a 15 éves lányomat hülyítené egy 24 éves pernahajder, biztos mondanám, hogy vagy szálljon le a lányomról minél hamarabb, vagy a farkával és a tökeivel fog a szájában ébredni.
2018. jún. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

#8

Hát nem tudom, egy 15 éves lány gyakorlatilag most jött ki az általánosból, egy 24 éves srác meg már a diplomáján is túl van, vagy évek óta dolgozik és a saját lábán áll. Azért a két élethelyzet jelentősen eltér egymástól, tökmindegy, ki mennyire érett. Az ismerőseid esete baromira kivételes.

2018. jún. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Két lányt ismerek, akik 15-16 évesen szültek, mindkettőnek 25 körüli barátja volt. Az egyik lelépett külföldre, a másikból házasság lett, de azt ne taglaljuk, hogy milyen...
2018. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!