Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy bájos őszinte mosoly a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bájos őszinte mosoly a nőtől, szimplán csak baráti lehet ugye?

Figyelt kérdés

2018. jún. 27. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen...csak egy mosoly,kedves gesztus. Nem feltetlen kell tobbet bele latni.
2018. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom. Miért is ne lehetne valami vicces rajtam , nem? Kinevet csak magában! Sose láttam semmibe sem többet mint kellene. Szeretek a realitás talaján maradni.
2018. jún. 27. 23:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Deritsd ki!!
2018. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az nem , megy . Többet nem akarok látni bele. Elég ha az a 10 másodperces mosoly megmarad.
2018. jún. 27. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy gusztustalan játszma kezdete. Az utolső bőrt is letépi rólad ha engeded
2018. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Business smile. Ha sokat gyakorlod, akkor te is el fogod hinni, hogy őszinte.

Ne képzelj bele SEMMIT, ha nem akarod megalázni magad.

Amikor kolléganőm is elkezdett elpirulva mosolyogni rám és simogatni én is azt hittem, hogy érdeklődik. Felbátorodva le is hívtam. De nem ért rá, mert ahogy inkább bejőttem ment ki más kollégákkal. Ez még vagy hatszor megtörtént, gondolom azóta is ezen röhögnek.

2018. jún. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem biznisz mosoly az.. ő nem csili Vili plaza nocske. Csalódni az tud igazán aki nem csalódott sokat. Eleget csalódtam ahhoz ,hogy ne forduljak be mert éppenséggel csak udvarias a hölgy.
2018. jún. 28. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 jah én is azt hittem, ugyanígy gondoltam és éreztem.

Aztán kiderült, hogy csak hitegettem magam ő meg rajtam szórakozott.

2018. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megértelek , de én nem vagyok lúzer . Volt nőm 1-2, valamennyire érték hozzájuk vagy ismerem a szokásaikat.
2018. jún. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!