Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintek normális ilyen mély...

Szerintek normális ilyen mély fájdalomal átérezni más idegen emberek fájdalmát?

Figyelt kérdés
Miota betöltöttem a 33 évemet azota gyökeresen vàltoztam meg àtérzem màs emberek érzéseit sőt mi több a madarakét is..pl:ma egy plakàtot làttam kinai nök sulyos bàntalmazàsa és kinai nök szorolapoztak erol kicsordult a könyem és mély fàjdalmat éreztem a lelkemben,aztàn ha valaki olyat posztol hogy segit egy hajléktalanon szintén ezt érzem,ha egy siràlyt sirni hallok ami pàr honapja hollandiàba történt nekem is sirnom kell és az a fura hogy hasonlo hangot is adok ki mint egy siràly..nem remélem nem egyedul vagyok ezzel az érzésel..van valaki aki igy éli az életét mint én? Folyton szomoru vagyok ezek miatt nem nemtom mit tegyek h ne fàjon a lelkem..

#Êrzés
2016. okt. 9. 02:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért elárulom, hogy ezek az internetes megható posztocskák a legtöbb esetben kamuk. Más szóval manipuláció, megpróbálnak az ember érzéseire hatni semmi valóságalapból kiindulva.

Gondolom te is elszakadtál a valóságtól az életedben. Ez sokkal nagyobb gond és valós dráma már a Saját életedben. Azzal foglalkozz inkább Te hogy vagy.

2016. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azzal foglalkozik, ezért tette fel a kérdést. Szerintem viszonylag normális, de elég érzékenyen reagálsz rá. Persze attól is függ, hogy nő vagy e, vagy férfi.
2016. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!