Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintek normalis dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek normalis dolog ha ient almodok rola? Ha elmondom neki akor mit gondol?

Figyelt kérdés

A tegnap delutan volt a tesom szulinapja ahova az egyik osztalytarsat a tesoja hozta el. Alkatra a csaj tokeletes. Mar ismerem par eve de mostanaba nem, viszont regebb rengeteget beszeltem vele.

Az ejjel azt almodtam hogy nalunk az agyon ulve lovaglo pozba dugtunk.

Meg almodtam ilyent de ugy hogy az alomba lattam magam ugy mint egy filmbe de itt valoban en voltam. Meg azt is ereztem ahogyan behatolok nala. Az egesz olyan volt mintha megtortent volna.

Mielott almodtam volna soha nem gondoltam arra meg veletlenul se hogy megdugjam.

Ha elmondom neki perverznek tart majd?

Lehet hogy tudat alatt tetszik nekem es azer almodtam ezt?


2011. szept. 18. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

ne mond el!


különben kis szüzies kisfiúnak gondol majd aki állandóan csak veri otthon!

2011. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen,tetszik neked.:)

Ha le akarod égetni magad,akkor mondd el neki nyugodtan!:)

2011. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyet nőnek soha se mondjál el...
2011. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És jó volt??? :D
2011. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen jo volt
2011. szept. 19. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!