Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jobb, vagy rosszabb lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb, vagy rosszabb lett a kapcsolatotok, miutan lefekudtetek a pasival, ti nök, aki udvarolt nektek?

Figyelt kérdés
Mennyiben dobta meg a szex a dolgokat , jó vagy rossz iranyban ?

2018. jún. 29. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mielott meg nem kapott meg mindenkeppen sejtelmesebb volt az egesz, az udvarlas a sok flort, teljesen mas miutan mar egyutt voltunk
2018. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam utána a pasi még inkább figyelmesebb volt és sokkal törődőbb lett :)
2018. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy nagyon csalódtam a srác teljesítményében.
2018. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha rossz a szex akkor kiábrándulok. Ha jó, akkor jobban összeköt.
2018. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk jó hatással volt a kapcsolatra, mert jobban megbíztunk és most is bízunk egymásban. :)
2018. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bevallom én nem nagyon éreztem drasztikus különbséget. Egyszerűen csak természetes útján haladt, fejlődött a kapcsolat, amiből a szex volt az egyik állomás, egyben szüzességem elveszítése.
2018. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már előtte is nagyon szerelmes voltam, neki szerintem kellett a szex is ahhoz, hogy ráébredjen, hogy mit érez irántam. Imádtam vele lenni előtte is, utána is, én érzések szintjén nem tapasztaltam magamban változást, viszont a szex beteljesülést jelentett, imádtam, élveztük nagyon. Viszont azt nagyon sajnálom, hogy a csókolózás csak addig volt olyan szenvedélyes, amíg el nem kezdtünk szexelni, illetve szex közben, de csak úgy maratoni csókolózásoknak már nem érezte szükségét a későbbiekben. Én nem bántam volna, de később rájöttem, hogy csak a beteljesületlen szexuális vágy miatt csókolt olyan szenvedéllyel és nem azért nem csókolt már később úgy, mert nem szeret, hanem mert jobb volt szeretkezni. Amikor gondok lettek köztünk, többé nem csókolóztunk szex közben, én onnan kezdve nem is élveztem annyira.
2018. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Koràbbi kapcsolataimban vagy kifejezetten rossz volt a szex, csalódtam, vagy semmi extra...


A férjemnél teljesen màs volt. Sokkal intimebb, szorosabb lett a kapcsolatunk a szex àltal, és ugyan nem legelőször, hanem 2. alkalommal de olyat adott nekem amit addig egy férfi sem tudott 24 addigi évem alatt. Orgazmust:)

2018. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!