Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már úgy, hogy szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy szakított veletek a párotok vagy fordítva, és a jövőben újrakezdtétek? Azóta jobb vagy rosszabb a kapcsolatotok mint régebben?

Figyelt kérdés
Velem szakított a barátom, 9 hónap után, pedig szerettük egymást, na mind1, ez egy hosszú sztori. Én újrakezdeném vele, de kezdeményezni nem fogok, lehet balul sülne el, meg azóta még csak 2 hét telt el de nagyon hiányzik. Másra rá sem tudok nézni, az utcára kilépve is folyton azt lesem, hogy összefutok e vele, stb. Mindig mondta, hogy örökké szeretni fog és hogy velem akarja leélni az életét, de most közbejött egy időigényes munka neki, és nem akart elhagyni, de sajnos a pénz mégis elvarázsolta, és tisztára megszállott lett. Lehetsége az újrakezdés? vagy később csak rosszabb lenne?
2010. júl. 18. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
velem volt ilyen. 3 evig jartunk, utana nagyon tavol kerultunk egymastol. egy darabog probaltuk tartani a kapcsolatot ugy h utazgattunk egymashoz, de megterhelo volt. nem mondtuk ki h valoban szakitunk, csak hagytuk h mindketten elhessuk az eletunket. nem tudom, melyikonknek hianyzott jobban a masik, de majd beleorultunk. eltelt ket ev, es a sors ismet osszehozott minket. idokozben rajottunk, hogy tul fuggetlenek vagyunk ahhoz, hogy ketten egyutt valami komolyabba kezdjunk ismet, de mar fel eve egyutt vagyunk. nincs nagy szerelem, de csak ketten tudjuk igazan jol erezni magunkat minden teren. es szeretem, o is szeret, csak az a keves hianyzik, amitol igazi szerelmespar lehetnenk. vagy nem is hianyzik? nekunk igy a jo:)
2010. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én most ugyanebben a helyzetben vagyok. Most azon vagyok hogy visszahódítsam. Szerintem ha mindkét fél szereti egymást akkor lehetséges hogy összejönnek egy kis mosoly szünet után. Mi is szeretjük egymást csak nem merünk belevágni nehogy megint szakítás legyen a vége dehát változni tudni kell.
2010. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!