Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik voltak már mélyponton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak már mélyponton a házasságukban, és volt erről egy őszinte beszélgetésük, ugyanolyan lett a kapcsolatotok, mint mélypont előtt, vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 16:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett, határozottan segített!
2014. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer volt egy nagy leülős beszélgetésünk. Azóta, hogy átbeszéltünk mindent, kiszakadtak belőlünk az elfojtott gondolatok, megbeszéltük, hogy kit mi zavar és hogyan, merre kéne haladnunk, nos, azóta jobb a házasságunk mint valaha. De ehhez az kellett, hogy valóban meghallgassuk a másikat és valóban akarjunk is tenni a javulás érdekében.
2014. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Reméljük nálunk is sikerülni fog...köszi a választ!
2014. júl. 18. 16:32
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!Hát kíváncsi leszek,hogy alakul majd nálunk,de addig leragom a körmöm,míg erre sor kerül :/
2014. júl. 18. 16:34
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Magától a beszélgetéstől még nem változott semmi, viszont a beszélgetés után tudtuk, hogy hányadán állunk és nekiállhatunk rendbe tenni a házasságunkat, sikeresen!

Mi konkrétan a válás küszöbén voltunk, teljes mértékben elhidegülve, gyűlölködve egymással. Na és abból hoztuk rendbe a házasságunkat. Nem 1 hét, nem 2 hét, hanem hónapok kemény munkája kellett hozzá, de a kitartás meghozta a várt eredményt.:)

2014. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
11%
Nekem még nem volt mélypont. Ettől függetlenül az a véleményem erről, hogy nem fog megoldódni a probléma. A szó hamar elszáll, nem helyettesíti az érzelmeket.
2014. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mi is a válás szélén..Utolsó,azt tudom hogy magától a beszélgetéstől nem oldódik meg semmi,hanem arra voltam kíváncsi,hogy utána kinek hogy sikerült rendbe hozni a házasságát,vagy úgy döntöttek elválnak.
2014. júl. 18. 16:51
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi már sokszor voltunk komoly mélyponton és sokszor helyrehoztuk a házasságunkat (tényleg nem könnyű a helyzetünk), azt hiszem, hogy mindegyik málypont után sikerült normalizálni a kapcsolatunkat, tehát ugyanolyan lett, mint amilyen előtte volt (és most ezt a jó időszakokra értem).
2014. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a házasságunk legnagyobb hibája, hogy nem tudjuk megbeszélni a problémákat :( Én mondom, őszintén, szépen, kérlelve..ő meg hallgat. Amikor pedig kérem, hogy mondjon valamit, csak annyit felel, hogy hallgatlak :( Válás szélén..mi is
2014. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nálunk is ez a probléma!Most mondtam neki hogy már nem bírom így tovább,ezért most hajlandó beszélgetni...de csak jövő héten jön haza a munkája miatt,addig gondolkozunk mindketten hogyan tovább!Nálunk gyerek is van.Nálatok?
2014. júl. 18. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!