Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy link (?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy link (? ) pasiba - mi a következő lépés?

Figyelt kérdés

Már körülbelül másfél éve beszélgetek (nagyrészt messengeren) egy nálam három évvel idősebb helyes, aranyos, cuki sráccal.

Közben volt három barátom, szakítottunk mindegyikkel.

Neki régebben volt egy hat éves kapcsolata, csak alkalmi kalandjai voltak azóta.

Kicsit félek, mert érzelmeim kezdtek lenni iránta, meg a kezdetektől fogva vonzódom hozzá. De nem tudom, mennyire megbízhatò.

Régebben (két hónapja) azt mondta, nem szeretne barátnőt - fél az ùjabb érzelmi csalódástól.

Én is félek.

Nagyon sok lányról hallom, hogy volt köztük valami, remélem nem csak egy újabb "skalp-jelölt" vagyok, ha értitek, mire gondolok.

A családját ismerem anyukámon keresztül, körülbelül hatszor találkoztunk kettesben, a barátaihoz is többször meghívott biciklizni, sörözni, házibulikba.

Mit gondoltok, bízhatok az érzéseimben? Vàgjak bele?

Vagy csak skalpnak kellek neki és csak a szívem törne össze egy picit?

20L



2018. júl. 1. 02:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérdezzem meg újra, hogy érdeklem-e, hogy járna-e velem? Vagy próbálkozzak ilyen "női praktikákkal", hogy rávegyem, hogy ő akarjon többet tőlem? Ne irogassak neki? Vagy írjak? Vagy próbáljam meg elfelejteni és keressek valakit, aki nem ennyire hűvös irányomban?
2018. júl. 1. 02:53
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

mit jelent nálad a link? bármennyire is az, egy normális csaj nem hiszed el, hogy mit ki nem tud hozni egy férfiből!

Szerintem próbáld meg, egy gyümölcsöző kapcsolat eltörli a férfi linkségét, saját tapasztalat.

26f

2018. júl. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató választ! :)

Kommentben ennek a szöges ellentétét kaptam valaki mástól, tehát még nem vagyok biztos teljesen. :P

Amùgy csak a temérdek nőügyére gondoltam és partizási szokásaira. Felhoztam neki, hogy ùgy látom, mostanában csak alkalmi kapcsolatokat keresett, erre azt válaszolta, hogy csak így sikerültek, nem ez volt a cél.

És most állapítsam meg, hogy igazat mond-e... Amúgy elég meghitt témákról is beszélgettünk, csak e miatt gondolkozom. Pár barátnőm szerint is link a pasi. Nem tudom.

2018. júl. 1. 03:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd 100 százalék, meg leszel dugva és kész:) Attól többre is jó lennél, már lépett volna. A női praktikák ilyenkor arra jók, hogy igazold magadnak, miért feküdtél alá.
2018. júl. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Női praktikák lányom, alkalmazd!
2018. júl. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha húzod-halasztod a szexet szerintem kiderül egy s más
2018. júl. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Mindegyiket felpontozom;)

2018. júl. 1. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondanàm neki hogy nem vagyok az egyéjszakás kalandok híve meg utalgatnék rà hogy nekem komoly kapcsolat kell .Ugy is fog vmit reagàlni ha megakar komolyabban ismerni akkor felhagy a bulizàsi szokásaival is idővel .:D
2018. júl. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!