Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el apunak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el apunak hogy ne akadjon ki nagyon?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki 30 éves, én 18 vagyok, nagyon jól ki jövünk, tényleg nem is érezni ezt a korkülönbséget. Anyu tudja hogy találkozgatunk ő elfogadta. A haverjai is elfogadtak, igaz mondták,hogy fiatal vagyok hozzá képest. Hiszen nekem még csak most fog kezdődni az élet, főiskola, bulizások és ezzel ő is tisztában van de annak ellenére ugyanúgy szeretne velem lenni és én is vele. Végre érzem hogy valaki komolyan gondolja és nem csak játszik velem. Csak hát apukámnak.. nem tudom hogy mondhatnánk el anyuval, mer nagyon félünk a reakciójától.. Szerintetek?

2018. júl. 1. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem én is félnék.
2018. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

"végre érzem hogy valaki komolyan gondolja"


ez ugyanúgy megvan a korosztályodban is, csak max nem tűnt még fel eddig a sok másmilyen között...

2018. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Van rosszabb is...mikor azt kell elmondanod h egy külföldivel jársz nem a legvilágosabb fajtából...és akkor bizonygathatod h normális, ha esélyt se akarnak adni neki...


A legjobb amit tehetsz, állj elé és mondd el, addig csak fo.sni fogsz tőle. Utána ha botrány lesz úgyis lecsillapodik, 3 nap, 1 hét, vagy fél év után mint nálunk...

2018. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ahol már félni kell valakitől, az már rég rossz. Én a helyedben nem mondanám el. Aztán 24 évesen meg uzsgyi el otthonról.
2018. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó biztassad még ilyenre h hazudozzon otthon...nagyon ostoba lehetsz... nyilván nem attól fél h az apja megveri vagy ilyesmi...
2018. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2-es én sajnos a korosztalyomban nem találtam olyat aki tényleg komolyan gondolná, a legtöbb csak futó kalandot szeretne..

Természetesen nem attól félek hogy megver jesszus 😂 csak hogy tiltani fog tőle és nem fogja elfogadni.. Es hogy nagyon ki lesz borulva :( szerintem úgyse értené meg hogy boldog vagyok mellette.

2018. júl. 2. 00:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt sehogy se tudod kiakadas nelkul eloadni.

Bar nalam a pasinak kellene aggodni, nem a naiv lanyomnak.

2018. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez a tökéletes lehetőség hogy bizonyítsd nem vagy már kislány. Egyszerűen csak közöld a tényt. Képzeld el, hogy már 25 vagy. Vizualizáld, hogy felnőtt vagy, vállalod a felelősséget, nem engedélyt kérsz, nem beszámolsz, hanem csak elmesélsz dolgokat a szüleidnek. Nem azért, mert muszáj, hanem mert szereted őket és beavatod őket az életedbe. Teljesen mindegy, mit reagál apukád. Nem számít, ha mérges lesz mert felnőtt vagy. (Ugye annak érzed magad? Ugye a barátod is mindig mondja, hogy mennyivel érettebb vagy a korodnál?) Joga van kiborulni és ellenezni is, joga van az érzéseihez. Nem kell őt győzködnöd, hogy fogadja el. Te elmondtad aztán éled tovább az életed, igazából úgysem tud csinálni semmit, hiszen ahogy mondtad elkezdődik egy új élet, felsőoktatásba fogsz járni, levesebbet leszel majd otthon is. Idővel úgyis meg fogja kedvelni, mert ha beválnak a számításaid és ez egy komoly kapcsolat lesz akkor ő is be fogja látni, hogy jó kezekben van a lánya, vigyáznak rá és tényleg jobb így. Ha meg rosszul sül el akkor is szeretni fog téged, mert az apukád.
2018. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!