Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Már 1 éve szerelmes vagyok egy férfi kollégámba. Ő is vonzódik hozzám, de van barátnője. Vele 1,5 éve van együtt, de már 2x szakítottak. Szerintem sejti, hogy szerelmes vagyok belé, mert még a kollégák is össze-össze akarnak minket boronálni. De én nem akarom, hogy megcsalja a barátnőjét.

A napokban viszont megtudtam, hogy elköltöznek a barátnőjével, és így munkahelyet vált. Borzasztóan érzem magam, mintha egy jeges tőrt szúrtak volna a szívembe. Szeretném elmondani neki, hogy szerelmes vagyok belé, mert csak így tudnám elengedni. Ha nem mondanám el, mindig ott lenne a "mi lett volna ha". Aztán azt kezd az infóval amit akar. Ha úgyse fogunk többet találkozni, akkor mindegy is.

Keresem a megfelelő pillanatot, viszont munkájából adódóan mindig több emberrel van együtt egy légtérben. Kávézni se tudtam elhívni, mert sok a dolga.

Segítsetek, mit csináljak ilyen helyzetben?


2018. jún. 4. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Te is tudod, hogy el kell mondanod neki, különben egész hátralévő életedben ezen fogsz rágódni. Azt is elmondhatod hogy nem akarod, hogy megcsalja a barátnőjét. Fő az őszinteség, a reakciót meg bizd rá. Nyilván ő is érzi, hogy nem közömbös neked, joga van tudni az igazságot.
2018. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Gólyalábakon dagálykor, héliumos lufit szívva! 😉
2018. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Akár levelet is írhatsz. Nem kell csöpögősen, csak tényszerűen.
2018. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Annyit nem tudsz esetleg mondani neki a többi ember társaságában, hogy szóljon, ha van egy szabad perce? Akár hazafelé menet, tökmindegy. Végső esetben én is támogatnám a leveles ötletet, bár szerintem ez elég fontos ahhoz, hogy ha lehetséges, személyesen ejtsd meg, és a reakciója is lényeges lenne.

Szerintem elmondhatod neki ezt ugyanígy, őszintén. Hogy nem szeretted volna hűtlenségre rávenni, és hogy nem vársz semmiféle csodát ettől a vallomástól, ő se érezze szarul magát, csak a saját lelki békéd érdekében teszed. Szerintem is el kell mondanod, tudom, milyen érzés ez. Érdekelne, hogy mi lesz a történet vége.

2018. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!