Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba, azonban nem ilyen egyszerű. Mindenképp mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Rettentő közeli a kapcsolatunk, vonzódik hozzám ő is (már meg is történt néhányszor) belsőleg is passzolunk egymáshoz.

A gond az, hogy neki van barátja, és nem úgy néz ki, hogy el akarja hagyni.

Nagyon szarul vagyok emiatt mostanában, ha őszintén elmondanám neki, hogy én beleszerettem akkor változna valami? Megkönnyebbülnék vagy még csak rosszabb lenne?

A lány 20 éves, én 21.



2018. máj. 23. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbülhetsz, mert kiadtad magadból az érzéseidet és ezzel megtetted a lehető legtöbbet, amit tudtál ebben a helyzetben. De nem fogja elhagyni a barátját, mert így kényelmesebb.
2018. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Megtörtént? Mi történt meg? Lefeküdtetek, megcsalta veled a párját? Mert akkor visszakérdezek: mit tudsz szeretni egy ilyen hulladék r#bancon?
2018. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, lefeküdtünk. Nem az, de nem is érdekel, hogy az vagy sem. Mindenét szeretem. :(
2018. máj. 23. 20:36
 4/17 anonim ***** válasza:
troll
2018. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az...
2018. máj. 23. 21:52
 6/17 anonim ***** válasza:
2018. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem, az nem az enyém.

Elolvastam a kérdező történetét, hát éppolyan mint az enyém, részletről részletre.

Elolvastam az összes kommentet is. Ez valóban így nem állapot, elgondolkodok az éjjel. Megpróbálom magam kihozni ebből a szerencsétlen helyzetből.

Nehéz minden érzelmet legyőzni csak így. Kicsit elment a józan eszem is (már ami volt, egyáltalán).

2018. máj. 23. 22:17
 8/17 anonim ***** válasza:

Úristen... Újabb útszéli akibe halálosan beleszerettek.


Ne haragudj hogy ezt mondom de ideje az eszedre hallgatni. A barátját nem fogja elhagyni ha mégis akkor ugyanúgy szemrebbenes nélkül megcsalna téged is idővel ha valami nem tetszene a kapcsolatotokban. Kell ez neked??


Aki egyszer csalt, többször is fog.


Keress egy rendes lányt.


24N

2018. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Keresnék, de nem találok. Vele valahogy minden "jó" és nincs is erőm, kedvem csajozni. Már alapból van bennem egy kis félsz, hogy megint újra a nulláról elkezdeni ismerkedni. De mondom, nincs is kivel, semmi lány sincs a láthatáron.

Nem tudom mi lesz így velem, ha őt elveszítem (már pedig érzem, hogy el fogom). Az utóbbi időben már sokkal távolságtartóbb, nem úgy mint az elején. Ezek fényében megvan az utódom...

2018. máj. 24. 14:39
 10/17 anonim ***** válasza:

Dehogynem találnál.. Ugyanmar.


Ez nagyon rossz kifogás. Nem is ismered ezt a lányt valójában. Ha tiszta fejjel látnád akkor tudhatnad hogy egy kis riherongy. Ilyenekre ne pazarold az időd.


De látszik hogy valamifele társas függés van benned. Süt abból amit és ahogy írod. Nem is a lány a lényeg szerintem csak hogy ne egyedül legyél.


Szerintem koncentrálj elsősorban magadra. Ismerd meg önmagad jobban, ismerd meg hogy tudsz egyedül is boldog lenni. Ha ez megvan hidd el meglesz a megfelelo társ.


Ez a csitri nem az.


8as voltam

2018. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!