Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszettem a férfinak? Ha igen, akkor vajon miért nem lépett semmit? Tőle nem tudom meg, de kíváncsi lennék mások véleményére. (nő/26)

Figyelt kérdés
Van egy 35 körüli ffi, aki szemezgetni kezdett velem még tavaly, a munkahelyünk közel van. Eleinte alig vettem észre. Semmi más, csak bámult párszor feltűnően, figyelt engem, meg kölcsönösen néztük egymást. Nem tudtam róla semmit,csak később derült ki, hogy barátnője van.Én is kapcsiban vagyok, ezt ő is tudja. Közben eltelt úgy több hónap, hogy csak 1-2 szer láttam, de akkor is találkozott a tekintetünk. Próbáltam elfelejteni, de pár hónapja folytatódott: egymás nézése,figyelése. Majd egyszer le is szólított egy köszönéssel, majd rámmosolygott. Ezt én kezdeményezésnek értékeltem, ezért írtam neki egy emailt...(megtudtam), hogy beszélhetnénk, ennyit. Nem válaszolt soha, de folytatódott egy ideig a szemezés,hosszan egymásra nézés. Úgy döntöttem jegelem ezt a dolgot, elegem lett ebből. Ő is visszavonult, mikor látom, nem néz felém se. Vége.

2018. júl. 4. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert kapcsolatban van? A tetszés egy dolog. Csak mert stíröl, még nem fog félre lépni.
2018. júl. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
És ez most csak az egódat bántja vagy kis is léptél volna a kapcsolatodból miatta? Lehet tetszettél neki, de ennyi. Van ilyen... Nekem is tetszik sok nő de ez nem jelenti azt hogy mindre rá is nyomulok.
2018. júl. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy félreléptem e volna, nem tettem soha ilyet, sokéves kapcsiban vagyok.Kicsit megszédített, és rosszul esik (igen, az egómnak), hogy nem kellettem annyira, hogy kezdeményezzen valamit...
2018. júl. 4. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kapta meg az e-mailed.

En sem szoktam olvasni az emaileket. Es az ismeroseim 90%sem. Az ősrégi uzenetkuldesi modszer.

2018. júl. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj hasonló helyzetben vagyok.

Konkrétan ugyanebben annyi különbséggel, hogy nem írtam neki sehol, és még nem szűnt meg teljesen a nézegetés.

Nem tudom mi van ilyenkor. Nekem is egyre jobban fáj, hogy nem is próbált komolyabbat lépni. Közben kapcsolatom van, szóval jobb is így igazából. :/

2018. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként hasonló helyzetben egyszerűen azért nem léptem, mert tiszteletben tartom, ha valaki kapcsolatban van, akármennyire is tetszik valaki.
2018. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!