Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinek régen tetszettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek régen tetszettem, de később úgymond "friendzone"-ba kerültem, még lehet nála esélyem, vagy ennek már annyi?

Figyelt kérdés

Igazából ez inkább feltevésszerű, de régen elég valószínű, hogy tetszettem egy fiúnak. Én viszont akkor még csak barátként tekintettem rá, így inkább utólag jöttem rá a dolgokra. Most, egy évvel később viszont már én érzek többet iránta, de neki most más tetszik, akinél meg úgy tűnik, ő a teljesen barátzónás.

Mi már abszolút csak barátok vagyunk, bár kb. az egyetlen téma, amit nem nagyon érintünk, a szerelem. Lehet még nála esélyem, vagy így már friendzoneban ragadtam...?



2017. ápr. 6. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Így jártàl!Megêrdemelted!
2017. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mindig mindenre lehet esélye. A kérdés az esély mértéke. Alacsony.


33F

2017. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kezdeményezel nála, akkor lehet esélyed, másképp valószínűleg már nem fog próbálkozni nálad.
2017. ápr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Úgy kell! Tapasztalatlan nulla onismeretes vagy. Az ilyen szall ki a kapcsolatbol ezzel a szoveggel: Mar nem erzem azt amit az elejen. Te jobbat erdemelsz nalam. Tul jo vagy...
2017. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát... egy-két elkeseredett pillanatát humorral, mosolygással és gyengédséggel megragadva... szerintem bármit megkaphatsz. Csak lazán... Szerintem ennél jobb alkalmat a próbálkozásra keresve sem találnál. Nálam már rengetegszer bejött (én ugye nem vagyok egy túl rendes lány, és élvezem a vadászatot, innen a tapasztalat... Szóval hajrá :) ).
2017. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos én vagyok az ellenpélda ezek szerint. De szerintem igen lehet nála esélyed. LÉPJÉL. Hasonlóan jártam. Tipik az a pasi vagyok, hogy ha valakinek tetszem akkor akkor veszem észre,ha már a lány nyelve a számban van. Volt egy lány (tetszett a nővére, hogy bonyolodjon összejött egy nálam minden tekintetben jobb pasival) aztán még mindig bele borzongom, amikor arra gondolok mi mindent tett értem a lány és én meg nem vettem a jeleket.....most meg már késő. A srác elött csak ugy lazán kényelmesen szoktál megjelenni? Egyszer beszéld meg vele,hogy itt és itt találkozzatok (ne tudja,hogy randi) jelenj meg úgy,hogy lássa benned a nőt és ne lánybarátot... viselkedj nőként. Kérd, hogy segítse le a kabátod vagy álljál addig az étteremben még ki nem húzza a széket neked ...persze ha stílusod. Ha nemet mond megpróbáltad..... tartod magad, hogy csak pillanatnyi elmezavar volt és mosolyogsz aztán otthon a kispárnának hagyod a könnyeket. Én hiszek a barátságból szerelemben sőt házasságban is.
2017. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jàrtam de nem bántam meg mert ràjöttem hogy én csak arra kellettem hogy félt3kennyé tegye az exét velem.Te attól puhatolózd ki sztem veszíteni valód nincs .Egy kis bátorság kell.
2017. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nem tudnád levadászni, ha akarnád. A kérdés inkább az, hogy érdemes-e? Mert ha egy pasi nem szerelmes, ahol nem dolgozik keményen két ember között a kémia, ott nem lesz hosszú, boldog kapcsolat.
2018. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!