Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Szerintetek többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szerintetek többet érzett irántam vagy csak szexet akart? Meglehet ezt játszani? Elsősorban fiúk véleményére vagyok kíváncsi! És tanulni szeretnék az esetből. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Együtt dolgozunk egy nagyobb cégnél Miskolcon, de nem minden nap találkoztunk. Arra lettem figyelmes hogy nagyon bámult, amikor meetingünk volt, mindig nézett a szeme sarkából és ha rajtakaptam, hogy néz akkor vagy csillogott a szeme vagy agresszív jókedvel nézett. Ez ment egy darabig, de soha nem jött oda hozzám, csak megkérdezte egyszer, hogy odaülök-e mellé, amikor többen ültünk az ebédlőben az asztalnál és én már szemben ültem vele. Aztán egy miskolci szórakozóhelyen véletlen mindkeketten ott voltunk és elkapott, mikor elsétáltam mellette, megpróbált megcsókolni, mire én elfordultam és nyakon csókolt. Következő héten rám sem mert nézni és amint vége volt a meetingnek elrohant. Hetekkel később a barátaimmal voltam egy másik bárban összetalálkoztunk szintén véletlen, amikor annyira részeg volt, hogy odahányt és támolygott. Legalább 3x odajött hozzám, mintha valamit mondani akarna. Később megtaláltam egy padon kint az út mellett éppen kiakarták rabolni, mert nem tudott magáról. Én meg odamentem hozzá és megkérdeztem, hogy betehetem e egy taxiba. Mire ő, hogy csak akkor ha hazamegyek vele. Egy panelben lakott, ahol elmesélte nekem, hogy bennem nagyon megbízik valamiért és elmesélt magáról mindent jót is rosszat is és, hogy az eddigi összes csaját utálta, mert mindegyik egy ostoba könnyenkapható csaj volt, de erről ő tehet mivel szándékosan csak egyéjszakás kalandokat keresett. Megkérdezte, h elmegyek e vele másnap cipőt venni. Két nappal később írt, hogy nem emlékszik semmire. Aztán én kerestem smsben és eljött egy közös barátunk házibulijára ahol a falhoz szorított és megcsókolt én vissza és nála aludtam de nem volt semmi, mert úgy éreztem, hogy ő nem kezdeményez. Másnap szégyenlős volt és kérte, hogy maradjak még, de elmenten. Azután már nem találkoztunk, mert sose jött össze. Egyszer még megkérdezte, hogy találkozunk e, de nekem haza kellett utaznom anyámékhoz vidékre. Illetve elmeséltem neki, h most szakítottam az exemmel és még idő kell. Kerestem barátilag többször is, de ő csak ideges lett tőle. Azóta a munkahelyünkön vagy biccent a fejével, vagy mérgesen néz rám, néha fejen csókol csak úgy random, ill. megpróbál féltékennyé tenni. Nem értem. Nagyon féltem, hogy csalódás lesz így inkább halogattam a szexet. Szeretett? Vagy én rontottam el? Ez 1 hónapja történt. Köszi a válaszokat. 24/l (a srác 22)

2018. jan. 23. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de miért foglalkozol egyáltalán vele? Nem látod, hogy éretlen kis taknyos?
2018. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért éretlen? Ez miből látszik? Amúgy azt még kihagytam, hogy előben mérges, sms-ben meg nagyon laza. Én annyira nem értek a pasikhoz, hogy nem tudom elmondani, azért kérdezem, hogy írjátok le, hogy mit miért csinált. azért érdekel, mert baromira tetszik. Köszi előre is
2018. jan. 23. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexet akar. (El sem olvastam ezt a tömény szöveget, de leírhatnád 2 sorban is.)
2018. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

" Nagyon féltem, hogy csalódás lesz így inkább halogattam a szexet. ... Ez 1 hónapja történt. "


Már nem azért, de az miért halogatás, ha gyakorlatilag munkahelyen kívül csak alig párszor találkoztatok buliban?


Miért kellett volna lefeküdnöd vele szerinted, ha még együtt sem vagytok, csak kvázi ismerkedtek?

De akkor válaszolja rra, hogy mit gondolsz, ha az egyik alkalommal meg is dug, szerinted most együtt lennétek? .. Na ugye!


(persze bocs, tudöom, hogy én vagyok a maradi, de nálam z nem a szex halogatása, ha egy random kollégámról van szó, nem randizunk csak buliban részegen botlunk egymásba, ja és pláne égő lenne utána kerülgetni egymást a melóhelyen.)


A kérdés másik részére válaszolva meg: ha akar tőled valamit, nyilvánvalóan keresni fog. Ha nem fog, akkor csak megdugni akart, nem eklle zen filózni, részegen én is még szentimentálisabb vagyok, és "mindenkit szeretek, akit utálok is kb ". Rám olyan is jobban tepert ennél, aki csak megdugni akart. Szóval nem kell a 2 szép szeméért készpénznek venned, hogy ő komolyat is szeretne, és nem csak szórakozni. Hidd el, hogy ha úgy van, ki tudja/tudta volna nyitni már a száját, és mondjuk elhívott volna egy normális randira. - Pláne, ha már lekapni volt esze.

26N

2018. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De miért mérges, ha ő nem csinál semmit? Én nem utasítanám vissza még akkkor sem ha csak szexet akar. Nem baj ha nem tartós a kapcsolat:D Viszont azt nem értem, hogy ő neki sokkal jobban tetszem mint nekem ő. Akkor minek ez a maszlag?
2018. jan. 23. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Őőő. akkor egy kicsit gyorsan elkanyarodtunk a "Szerintetek többet érzett irántam vagy csak szexet akart?", és a "Nagyon féltem, hogy csalódás lesz így inkább halogattam a szexet. Szeretett? " kérdéstől a

nem baj, ha csak szexet akar-ig...


Akkor nem tök mindegy? Nyilván szexet akart.

-" ő neki sokkal jobban tetszem mint nekem ő. "

Nekem ez inkább fordítva tűnik.

2018. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es, én is így gondolom. Megmondtam neki, hogy még nem vagyok túl a volt pasimon, ennek ellenére is keres, de csak barátilag. Akkor minek keres?XD De most komolyan? Miéert nem írja meg h mit akar és akkor megtörténne:D aztán hagyjuk egymást a francba, nem leszek lelkibeteg:D. De nem meri? vagy mi? Kb. az egész úgy jön le nekem, abból, h nem konkrét, mintha többet akarna vagy várna mert nem akarja elcseszni.
2018. jan. 23. 19:28
 8/10 A kérdező kommentje:
6-osnak. Bocsi félreérthetően írtam. Nekem ő nagyon bejön, nem véletlenül írtam a kérdést. Korábban viszont amíg nem kezdett el rámnyomulni úgy ahogy fent leírtam, észre sem vettem. Viszont mivel nem határozott és egyenes (nem férfias) így nem érzem a dolgot. Most nekem kell rányomulni vagy mit vár?:D Mert azt biztos nem fogok. Amúgy bármit is akar csak kiváncsi voltam más véleményére is, h előre tudjam:) azért kérdeztem
2018. jan. 23. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Azt megmondta a srác, hogy az összes eddigi csaját utálta, mert mind könnyen dugható buta csajok voltak.


2. Tehát csak a könnyű prédára vadászik


3. Te nem vagy könnyű préda, talán más a hozzáállás, de az is lehet, hogy ez is csak duma volt a részéről, amolyan fektetős szöveg: te más vagy, mint a többi, amit mond mindenkinek.


4. Nem kapott meg, első szóra, így pipa rád. (Tehát ha megkap, azért nem becsül, ha nem kap meg könnyen, az a baj.)


Nem tudja, hogy mit akar, érzelmileg labilis, ezért éretlen függetlenül attól, hogy testileg nem az. Ha tudná, hogy mit akar, és azt fel meri vállalni minden következményével együtt felelősséget vállal érte, akkor férfi lenne, addig csak gyerek, bár ez csak az egyik kritérium.


Szerintem az is lehet az ok, és ez egy másik megközelítés, hogy te sem tudod igazán, hogy mit akarsz, és ellentmondásos jeleket adtál amit ő úgy értelmezett, hogy hülyíted.


Ha ő elmondja, hogy csak egyéjszakás kapcsolatokat keres, legalábbis neki eddig ez jött össze (vagyis tartós kapcsolatra, intimitásra képtelen, csak a farka áll),és erre te azt mondod, hogy neked jó ez is, akkor dugtok egyet, és kész. De te a csalódástól is félsz. Egyéjszakásnál nincs csalódás, max ha kiábrándítóan szar a szex. Másfelől én egy munkahelyi kapcsolatban ilyesmibe nem mennék bele, mert tartanék attól, hogy a pasi terjesztené rólam, hogy megdugott. Lehet, hogy nem is terjesztené, csak a legbizalmasabb haver-kollégának mondaná el, de az meg simán továbbadja, én meg égek, míg ő bezsebeli az "elismerést", hogy megfektetett egy jó bőrt.

2018. júl. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem határozott és egyenes (nem férfias) nem AZT jelenti férfinak lenni... csak azért mert valaki nem nyomul rád attól még lehet határozott egy ember. Egyszerūen leszar téged, megakart kefélni,ennyi. De màr a sztori is kamu, "véletlen" találkozások,kirablás,taxi, stb.
2018. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!