Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korkülönbségekből miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbségekből miért kell ilyen nagy ügyet csinálni?

Figyelt kérdés

Sokszor lehet azt hallani, hogy mondjuk egy 30 éves férfi ne akarjon 20 éves nőt, mert más életszakaszban vannak. Na és akkor mi van? Ha szeretik egymást akkor szerintem tök mindegy az, ha a férfi dolgozik a csaj még tanul.


Pár év múlva 30 leszek, de még nem tervezek gyereket, csak egy olyan lányt akit szerethetek és békében megvagyunk egymás ellen. Általában jobban vonzanak a nálam fiatalabbak. Az tök mindegy, hogy dolgozik e vagy nem, ha nem akar lehúzni nem zavar.


2018. júl. 5. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Az a korkülönbség, amit te leírtál azzal nincs gond. Tudod mivel van gond? Ezekkel:


18L-30F

20L-40F

17L-28F

20L-35F

20F-35N

stb...


Na itt kb tényleg mások az életszakaszok és az értelmi és érzelmi szintek is

2018. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazán komoly kapcsolathoz alapfeltétel a szerelem, de önmagában édeskevés.

Persze ha csak kavarásról meg laza kalandról van szó akkor igazad van.

2018. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

>Ha szeretik egymást akkor szerintem tök mindegy az, ha a férfi dolgozik a csaj még tanul.


Tudod, az, hogy szerinted valami úgy van, az nem egyenlő azzal, hogy az úgy van. Mint ebben az esetben sem: naiv, gyerekes, rövidlátó ostobaság az, hogy "ha szeretik egymást, akkor úgyis minden működik". A szeretet édeskevés ahhoz, hogy egy kapcsolat jól és tartósan működjön.

De ha még te magad nem is jutsz el odáig, hogy magadtól megértsd a jelenséget, akkor miért nem tanulsz legalább mások kárából, mások történeteiből? Minél nagyobb a korkülönbség, annál kevésbé működik a dolog, ezt mondja mindenki. Az eltérő életszakaszok nagyon jól ismert, általában elkerülhetetlen problémákhoz vezetnek. Miből gondolod, hogy te vagy az a kis különleges hópehely, aki majd ezt simán megoldja?

2018. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
A korkülönbség önmagában nem sokat jelent. Én ugyan tinikoromtól kezdve idősebb pasit akartam, most se adnám 28 alá, ha nem lenne párom, de ennek megvan az oka. Mindig is komoly kapcsolatot akartam, ahol nem félünk elköteleződni, összeházasodni, 5 éven belül gyereket vállalni. Az se mindegy, hogy egy férfi már tudja merre tart az élete, egy 20 éves fiú nem. És ha tudja, még akkor se tart sehol, sokat kell rá várni, míg belekezdhetünk a közös életünkbe. Na most, az idősebb pasi se garancia semmire. 17-20 éves korom között 27-30 közötti pasikkal jártam, de mind éretlen volt, csak érettnek mutatta magát. A szex,a buli, a mamahotel hármasból ki se léptek volna. 20 évesen ismertem meg a mostani párom, 10 év van köztünk, és pont rá volt mindig is szükségem. Érett,felelősségteljes,romantikus, és ezt nagyon becsülöm.
2018. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 peca1000 ***** válasza:
34%

Neked mindegy, hogy dolgozik e vagy sem?


Tényleg?


És ha összeköltöztök akkor te állod a lakás teljes rezsijét, a kaját, te ruházod, mert ő még tanul, és nincs keresete?


Ezt gondold át még 1X.

2018. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Szomszédom 22L, és a pasija 38F.

Az se piskóta azért.

2018. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért zavarja az ismeretlen embereket az ha az ember egy nála jóval fiatalabbal vagy idősebbel van együtt, senkinek semmi köze hozzá. Szeretik egymást ezzel mi a gond? Én sem mondanék le a páromról, mert csúnyán néznek ránk az utcán. Én 22 vagy ő 42, tökéletesen megvagyunk együtt egy helyen dolgozunk ott is ismerkedtünk meg, együtt élünk és most várjuk az első babánkat. Senki mellett sem voltam ilyen boldog, mint mellette,pedig ezelőtt volt egy 5 éves meg egy másfél éves kapcsolatom, egyikben sem éreztem magam ennyire jól és felszabadultan, mint vele.
2018. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!