Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinél van most az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél van most az, hogy szerelmes, mint a nagyágyú, de nem lehet együtt az illetővel?

Figyelt kérdés

Több okból: pl. durván megbántotta, plátói szerelem, tönkrement kapcsolat akármi. Nektek mi az oka?

Írjatok kort, nemet is!


2018. júl. 6. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Nálad :D
2018. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De még kinél?
2018. júl. 6. 22:51
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Én. Nagyon nagyon megbántott és a büszkeségem még haragszik.
2018. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok szerelmes lenni , nem értem miért. Úgy érzem hogy én képtelen vagyok ilyet érezni valami gatol benne és nem tudom mi
2018. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Hazudtam. Hogy a rak egye ki a nyelvemet.

Ez van. Majd lesz jobb. Egyszer. Vagy nem. Kitudja. Talán. Vagy nem lesz senkim. Leszarom, megerdemlem.

26/f

2018. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálam. A nagy távolság az oka.
2018. júl. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

plátói

28N

lehet töbet soha nem látom

2018. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Jelen. De egy picit fura a helyzet. Mikor megismertem, akkor épp már volt neki valaki, akivel éppen alakulgatott a kapcsolat, szóval nem sok esélyem volt a magam javára fordítani az ismeretséget. Amúgy meg nem is társkeresési céllal ismertük meg egymást, tehát eleve nem úgy indult. Egyszerűen csak jött az érzés, mint a hurrikán. Elkezdtünk beszélgetni, ami kezdetben jól alakult, aztán elakadt. Most nem piszkálom a dolgot, élvezze a kapcsolatát azzal, akivel összejött. A furcsasága a dolognak, hogy ennek ellenére amikor összefutunk, akkor majd' felfal a tekintetével, meg vannak más dolgok is, amik arra utalnak, hogy nem vagyok neki közömbös. Mindegy, majd meglátjuk, hogy alakul és mi lesz. Azért csak ránéztem alaposan, ki is ez az ember, tavaly is ment a nagy szerelem valakivel, most mással csinálja ugyanezt. Én ráérek, megszoktam már egyedül. :-)
2018. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Velem. Mindketten házasok vagyunk és gyerekeink vannak.

40N

2018. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálam is. Még mindig hulla szerelmes vagyok az exembe, aki kiábrámdult belőlem. Már lassan egy éve hogy szakított.
2018. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!