Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy reagálhatnék másképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálhatnék másképp erre? Miért csinálom egyáltalán ezt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár évben nem beszéltem erről senkivel, mert senki nem ért meg. Az a helyzet, hogy az a férfi, akivel lassan 7 éve szeretnék együtt lenni, majdnem 3 éve mással van. Nem tudom tulajdonképpen, hogy milyen közöttük a kapcsolat, néha tesznek ki közös képet facebookra, hónapokra rá törlik őket, s ez lassan így megy egy éve. Amit mindenki tud a csajról az az, hogy csak a külsejével foglalkozik, feltűnősködik, folyton kipakolja a melleit.

Amit észrevettem magamon az utóbbi egy évben, hogy lassan kezdem én is ezt csinálni. A legtöbb ruhám, amit mostanában vettem, dekoltált, jól láttatja a melleket, s ezek mellé gyakran testre simuló ruhák. Nem gondoltam bele, hogy mi lesz, ha ezeket tényleg hordani fogom, sőt azt se tudom, hogy miért akarom ezeket hordani.


2018. júl. 8. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy normális reakció a részedről: rájöttél, hogy mi kell a pasinak, és megpróbálsz megfelelni.

Nyugodtan vegyed fel ezeket a ledérebb cuccokat: az első nap marha szokatlan lesz, de aztán megszokod hogy bámulnak - és rendre észre vesznek a pasik (főleg ha van is mit kipakolni). Aztán majd csak azt veszed észre, hogy körülzsonganak, és az eredeti pasi már nem is annyira érdekel!

Én ezen a "stílusváltáson" 2016 nyarán estem át, addig a végletekig szolidan öltöztem - békésen átnéztek rajtam.

Amióta váltottam azóta kapcsolataim is voltak, magabiztos lettem, megismertem magam, a testem és a korlátaimat.

Egyszer leqrváztak (lehet hogy egy kicsit túltoltam) de az is inkább dicséret volt (egy nőtől) mint hogy zavart okozott volna a lelkemben.

2018. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget, menj pszichológushoz mert egyáltalán nem normális, hogy közel egy évtizede epekedsz valakiért akinek nem kellesz.
2018. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy soha nem kellettem neki, illetve, hogy nem kellek neki. Nagyon hosszú és bonyolult történet, és ne boncolgassuk most azt.
2018. júl. 8. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne hazudd azt magadnak, hogy kellesz annak a férfinak. Ha kellenél neki, nem más nővel élne együtt. Ha 7 éve ezen rágódsz, az nagyon problémás. Ráadásul elmúlik a fiatalságod úgy, hogy egyedül vagy. Ha így folytatod, 40 évesen rádöbbensz, hogy még mindig egyedül vagy, de akkor már kifutottál minden lehetőségből.

Ezeken gondolkodj el.

2018. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem él együtt más nővel 😂 nem épp úgy van, ahogy te gondolod, már bocsi. Ha nem tudod, hogy anno mi történt közöttünk, illetve hány éve nem futottunk már össze úgy, hogy beszélgessünk, akkor nem igazán tudod eldönteni, hogy ki kit akar. Ugyanakkor nem mondtam, hogy nem ismerkedek, nem élek kicsit, csak sok ide kellett, míg felfogtam, hogy ok, hogy ő kellene, de ez így nem ok, hogy benn ülök a szobába és várom a csodát.
2018. júl. 8. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!