Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Három és fél pasi között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három és fél pasi között hogyan lehet dönteni, vagy mit csináljak, ha három és felet szeretek, de egyik sem (lehet) az igazi?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és még soha nem volt normális párkapcsolatom, ugyanis van egy nagyon enyhe fokban autista (a régebbi skála szerint enyhén Asperger-szindrómás). Ja, és igen, meleg. Eléggé szabados a szexuális életem, ahogy a legtöbb melegnek. Az autizmusomat tudom kezelni ideig-óráig, viszont párkapcsolatban ennek elég sok hátránya lehet. Például nem nagyon szeretem a tömeget, sőt pánikrohamaim is szoktak lenni, mindig a menekülési utat keresem, ha túl veszélyesnek tartok egy közlekedési eszközt vagy embertömeget.


1. Szóval itt van nekem a Misi (Michael). Aki 45 éves. Két méter magas és egy hatalmasra gyúrt gorilla, közben meg egy aranyos maci. Együtt voltunk a kölni Pride-on most hétvégén. Ismerjük egymást lassan két éve, viszont ő párkapcsolatban élt. Most, hogy szakított a volt pasijával, meghívott a Pride-ra. Nagyon jó vele, mert humoros és ugyanaz az érdeklődési körünk (sorozatok, filmek, sport). És érzem, hogy tudnám szeretni. Viszont nem tudom elviselni, hogy iszik és kábszerezik (szombaton megivott 8 sört és felszívott némi kokaint, este meg kinyúlt az ágyon). Neki meg az nem tetszett, hogy én a nagy tömegben rosszul lettem, egyszerűen nem tudtam elviselni magam körül egymillió embert. És nem voltam felszabadult. Aztán vasárnap este bevallottam neki, hogy van némi autista hajlamom és pánikrohamaim. No meg Michael olyan, hogy szereti a fiatal vékony fiúkat és állandóan féltékeny lennék mellette. Viszont amikor hazafelé tartottunk a vonaton, akkor helyhiány miatt a kisgyerekesek fülkéjébe ültünk. Egy kiskölyök kipécézett magának, játszottunk együtt. És ez az önző, egoista Misi bevallotta nekem, hogy ő is szeretne apuka lenni, látja, hogy én jó partner lennék hozzá. Viszont hétfő este óta, amióta elváltak az útjaink, csak egyszer írt rám, valahol érzem, hogy ez az autista dolog betett neki.


2. Képben van a személyi edző, akivel már több mint egy éve évődünk. Történt ez-az köztünk, azonban családos ember, ráadásul a felesége is a fitneszben dolgozik. Késsel lehetne köztünk vágni a levegőt. A felesége megérezhetett valamit, ugyanis a Babypauséja után hirtelen visszaállt dolgozni és rendszeresen látogatja a férje kurzusait, de csak azokat, amelyeken én is jelen vagyok. Pont egy hete nekem esett, megkérdezte, hogy mit akarok a férjétől. De én nem tehetek róla, ha tapogat. Tiszta szégyen volt nekem, ahogy megkérdezte. :/ :/ :/ Ne menjünk nagyon bele. Annyit írok, hogy neki én voltam az első férfi az életében.


3. Akkor van még Francis, a francia pasas. Aki rendszeresen meglátogat. Decemberben házasodott össze a szerb pasijával. Francis nagyon jóképű. Ő is 45 éves. Nagyon közös hullámhosszon vagyunk, az ő francia humora meg az én szarkasztikus, fekete humorom nagyon jól passzol egymáshoz. Nagyon intelligens és egyből vágta, hogy valami nem oké velem teljesen, és elfogadja az enyhe autizmusomat. Szóval vele nagyon ki tudnék szellemileg teljesedni. Csak hát foglalt. Meg a szex is unalmas vele.


3,5. És Marco. Ő is személyi edző, de meleg. Aki jól cserben hagyott másfél éve, együtt voltunk pár hónapig, viszont nagyon-nagyon laza kapcsolatban. Véletlenül találkoztunk a szupermarketben négy hete, azóta rendszeresen írunk. Nagyon jól elvoltunk, de ő nem egy észkombájn. A szex az flottul működik. Csak hát cserben hagyott. Pár hete forszírozza, hogy találkozzunk megint. Vele működne valami kapcsolat-szerűség, de nem szeretném, hogy megint cserben hagyjon. Mert az nagyon csúnya ügy volt (elhívott a szaunába, hogy találkozzunk, ahol utánam letudott még egy másik fiút is, és ez nem volt jó érzés, de történt más is, amelyet inkább nem osztanék meg).


Szóval mind a négyet dobjam a kukába? :S Vagy harcoljak valamelyikért? Hogyan lehetne egy olyan fickót találni, aki értelmes, jól néz ki, nem múlt el még el 50 éves, perverz disznó a szexben, de normális és nem dug fűvel-fával félre? (Nem azt mondom, hogy legyen monogám, csak tisztelje azt, hogy a barátja vagyok.)


2018. júl. 11. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Sztm kezeltesd magad...mar bocs.
2018. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A két házast felejtsd el. Aki cserben hagyott az is mehet a kukaba mert folyton felremenne. Az elsővel talan tudnál kezdeni valamit de rengeteg kompromisszumot kellene hozni a kapcsolathoz.

Vagy keress egy nalad fiatalabb husikat akivel lehet kozos jovod mert rengeteg rohangal az utcan meg.

Hajra :)

2018. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz, kettes. Csak az a nagy baj, hogy nekem a nagy, férfias és idősebb (40-50 közti) manusok az eseteim.
2018. júl. 11. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Köztük is akad még szabad préda :) Döntsd el mennyi aldozatot er meg neked a kapcsolat az egyessel.

#2 voltam.

2018. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég rossz a felhozatal. Komoly kapcsolatra egyiket sem választanám. Az első drogos, ami hosszú távon elég unalmas tud lenni, a személyiségetek is nagyon különbözik, szerintem. A második házas, soha nem fog téged felvállalni. A harmadik szintén, plusz rossz az ágyban, ami hatalmas mínusz. A negyediket teljesen ki kellene zárnod az életedből. Keresgélj inkább tovább, ezekből semmi jó nem sülhet ki.
2018. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatra én sem választanám egyiket sem. Szerintem kuka az összes. Rossz pasikat találsz annyi szent.
2018. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is aspergeres vagyok, bár heteró lány, de valamennyire át tudom érezni. Az elsőre azt mondanám, hogy ha nem viseli el, hogy autista vagy, akkor felejtős. Pláne, h drogos is. Második az elég gerinctelen, ha a felesége meg a kisbabája mellett félredug, biztos, hogy egy ilyen ember kéne? A harmadiknál azt kéne kideríteni, benne lenne-e a férje egy poliamor kapcsolatban, akkor Francis lehetne a lelki társad, és nem kéne elválnia a mostani párjától, de neked is lehetne mellette másik párod, olyan, akivel nem unalmas a szex. Marcónál meg neked kell tudni, meg tudod-e bocsátani neki, amit csinált veled.

Összességében meg azt mondanám, van még férfi ezen a négyen kívül is, majd csak lesz valahogy. Ne csak monogám kapcsolatban gondolkozz, nem is tűnsz annak a típusnak. Sok sikert!

2018. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!